Robert Karaś: [wiek, kariera, Fame MMA, partnerka, dziecko, Instagram]

4 kwietnia 2022
Przez: : KS

Robert Karaś to polski sportowiec, któremu udało się odnieść sukces na skale międzynarodową. Prywatnie, jest związany z aktorką – Agnieszką Włodarczyk. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o jego karierze sportowej oraz życiu prywatnym, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Robert Karaś: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci, dowiadujemy się, że Karaś urodził się w 1989 roku. W związku z tym w 2022 roku skończy 33 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Elbląga. Co ciekawe, przez jakiś czas pracował jako strażak, jednak zrezygnował z tego zawodu na rzecz treningów i sportu.

Mężczyzna w przeszłości pracował również jako ratownik. W tym czasie poznał byłą żonę Natalię Ćwik. Para zdecydowała się pobrać w tym samym roku, kiedy się zaręczyła, lecz ostatecznie ich drogi się rozeszły.

Aktualnie sportowiec jest w związku z aktorką Agnieszką Włodarczyk. Mimo, iż między nimi jest 9 lat różnicy, wszystko wskazuje na to, że para dogaduje się bardzo dobrze. Co więcej, na świecie pojawił się ich Milan.

Robert Karaś Fame MMA
Robert Karaś zadebiutuje na Fame MMA 14

Zobacz także: Co wiemy o Łukaszu Mrozu Mrozie?

Robert Karaś: kariera

Polski triathlonista ma na swoim koncie wiele sukcesów i wyróżnień, również na skalę międzynarodową. Miedzy innymi, Karasiowi udało się zdobyć mistrzostwo świata oraz pobić rekord w pięciokrotnym Iromnanie.

Oprócz tego, jest mistrzem świata potrójnego i podwójnego Ironmana. W czerwcu 2021 roku podczas trasy pokonywanej na rowerze, sportowiec miał poważny wypadek, który zakończył się wizytą w szpitalu.

Co ciekawe, triathlonista zawalczy na gali Fame MMA. Nie da się ukryć, że to duże zaskoczenie dla jego fanów. Na pewno, wejście do oktagonu będzie dla niego ogromnym wyzwaniem. Jego debiut będzie miał miejsce podczas Fame MMA 14.

Robert Karaś: Instagram

Profil Roberta Karasia na Instagramie znajdziemy pod nazwą @robert_karas_teamkaras. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 74,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej