Robert Korólczyk: [wiek, kariera, Kabaret Młodych Panów, Instagram, żona]

22 stycznia 2021
Przez: : KS

Robert Korólczyk to artysta kabaretowy i członek jednej z najpopularniejszych grup kabaretowych w Polsce. Nie da się ukryć, że wśród wielbicieli dobrego poczucia humoru cieszy się ogromną sympatią. Jeśli jesteście ciekawi, jak przebiegała jego kariera oraz co zdradził na temat swojego życia prywatnego, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Robert Korólczyk (@robert_korolczyk)

Robert Korólczyk: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci, możemy dowiedzieć się, że Królczyk urodził się 17 września 1976 roku. Co za tym idzie, na chwilę obecną ma 44 lata. Pochodzi z Rybnika, tak samo jak inni członkowie Kabaretu Młodych Panów. Oprócz tego, często pojawia się także w telewizji w roli prowadzącego wydarzenia rozrywkowe. Wiadomo również, że jest szczęśliwie żonaty. Jego wybranką jest Katarzyna Matusiak-Korólczyk. Małżeństwo doczekało się potomka – syna Macieja. Mimo to, mężczyzna nie jest wylewny w publicznych rozmowach na temat swojego życia prywatnego.

Robert Korólczyk: kariera

Okazuje się, że Korólczyk ma całkiem duże doświadczenie w prowadzeniu imprez i wydarzeń rozrywkowych. Między innymi, wraz z Krzysztofem Ibiszem był gospodarzem koncertu ,,Gramy dla Śląska’’. Oprócz tego, jest dyrektorem artystycznym Rybnickiej Jesieni Kabaretowej ,,Ryjek’’. W roli prowadzącego, sprawdził się także w programach ,,Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?’’ oraz ,,Gwiazdy Kabaretu’’.

Robert Korólczyk: Kabaret Młodych Panów

Korólczyk jest jednym ze współzałożycieli Kabaretu Młodych Panów. Ich grupa powstała w Rybniku w 2004 roku. W jej skład, prócz niego wchodzą Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk oraz Łukasz Kaczmarczyk. Ich skecze od lat bawią miliony Polaków, którzy chętnie uczęszczają na festiwale z ich udziałem. Ponadto, panowie pojawiają się także w telewizji. Uchodzą za jedna z najpopularniejszych grup kabaretowych w kraju oraz cieszą się pozytywnym odbiorem ze strony widowni.

Robert Korólczyk: Instagram

Mężczyzna powadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @robert_korolczyk. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam niespełna 4 tysiące użytkowników tego serwisu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Rczyk (@robert_korolczyk)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej