Połącz się z nami

Robert Lewandowski został magistrem! Jaką ocenę otrzymał?

Robert Lewandowski został magistrem

Z życia gwiazd

Robert Lewandowski został magistrem! Jaką ocenę otrzymał?

Robert Lewandowski został magistrem! O sukcesie piłkarza poinformowała Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie, w której się uczył. Jaką otrzymał ocenę?

Robert Lewandowski to jeden z najpopularniejszych Polaków na całym świecie. Piłkarz gra na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium. Jest również kapitanem w reprezentacji Polski. Co więcej, Robert to również jeden z najlepiej zarabiających sportowców na świecie. Jego wizerunek mogliśmy zobaczyć w kampaniach takich marek jak „Huawei”, „Head & Shoulders”, „Gillette” czy „Oshee”. Jest rekordzistą pod względem liczby występów w reprezentacji Polski, a ponadto otrzymał miano najlepszego strzelca reprezentacji Polski w historii. Lista sukcesów i osiągnięć Roberta jest naprawdę długa!

View this post on Instagram

Watch me😎😉 #Huawei #WatchGT2Pro #MójHuawei #ad

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Razem ze swoją żoną – Anną Lewandowską twarzą jedną z najbardziej znanych par w naszym kraju. Wspólnie wychowują swoje dwie urocze córeczki – Laurę i Klarę.

Zobacz także: Złota żyła Lewandowskiego! Nie uwierzycie na czym zarabia grube pieniądze!

Robert Lewandowski został magistrem!

To nie koniec sukcesów polskiego piłkarza! Jak informuje Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie, Lewy właśnie obronił swoją pracę magisterską.

„Wczoraj „czwórka” z Hertą Berlin a dzisiaj piątka na egzaminie magisterskim. W dniu dzisiejszym Robert Lewandowski zdał na piątkę egzamin magisterski w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie. Nowo upieczony magister wychowania fizycznego zakończył edukację akademicką. Serdecznie gratulujemy” – czytamy na oficjalnym profilu uczelni na Facebooku.

Wspomniana przez uczelnię „Czwórka” nawiązuje do ostatniego meczu Bundesligi, podczas którego Lewandowski zdobył aż cztery bramki. Spotkanie Bayernu Monachium z Herthą Berlin zakończyło się wynikiem 4:3.

Warto zauważyć, że Lewandowski dołączył teraz do nielicznego grona najlepszych sportowców, którzy również mają na swoim koncie osiągnięcia naukowe. Robert trzy lata temu stał się absolwentem Uniwersytetu Turyńskiego. Jego tematem pracy było „Budżet klubu sportowego na przykładzie Juventusu”. Może Lewy pójdzie w ślady swoich kolegów z branży i zdecyduje się również na doktorat? Warto wspomnieć, że tytuł doktora prawa cywilnego na Newcastle University otrzymał wybitny sportowiec z tego miasta – Alan Shearer.

W sieci pojawiło się mnóstwo gratulacji! Czytamy:

„Wow. Super. Gratulacje dla Roberta i Uczelni 😀”

„Gratuluję tak pozytywnej determinacji-tyle starania -w sporcie i szkole! Godne podziwu!”

„Słowa uznania, wielki szacunek, dałeś przykład że można pogodzić sport wyczynowy z inwestowaniem w siebie”

My również gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry