Połącz się z nami

Robert Pattinson zakażony koronawirusem – wstrzymano produkcję nowego Batmana!

Robert Pattinson zakażony koronawirusem

Wiadomości

Robert Pattinson zakażony koronawirusem – wstrzymano produkcję nowego Batmana!

Robert Pattinson zakażony koronawirusem – informuje agencja Reutera. Studio filmowe Warner Bros. po raz kolejny zostało zmuszone do wstrzymania produkcji filmu „The Batman”.

Robert Pattinson urodził się 13 maja 1986 roku w Londynie. To brytyjski aktor filmowy, teatralny oraz muzyk i kompozytor. Będąc dzieckiem skupiał się na sporcie i muzyce. Grał w drużynach piłkarskich, jeździł na nartach i snowboardzie. Uczył się także grać na gitarze i keyboardzie. Mając 15 lat zagrał główną rolę w Barnes Theatre Company w sztuce „Nasze miasto”. Od tamtego momentu Robert pojawiał się w kolejny produkcjach teatralnych, m.in. „Wszystko ujdzie”, „Tessa d’Urberville” czy „Makbet”. Cały czas jednak zgłaszał się na castingi do ról filmowych, co wreszcie zaowocowało rolą w melodramacie kostiumowym „Targowisko próżności„. Wystąpił także w filmie „Harry Potter i Czara Ognia”, w którym zagrał postać Cedrika Diggory’ego. Największą sławę przyniosła mu jednak główna rola w adaptacji bestsellera pt. Zmierzch, gdzie wcielił się w rolę Edwarda Cullena. 

Robert Pattinson zakażony koronawirusem

Koronawirus zbiera coraz większe żniwo. Do mediów trafiają informacje o kolejnych chorych gwiazdach. Zobacz: Neymar zakażony koronawirusem – trzy przypadki w Paris Saint-Germain! Jak do tej pory odnotowano ponad 26 mln przypadków zakażeń, z czego prawie 870 tys. osób to ofiary śmiertelne. Agencja Reutera poinformowała, że chory jest także Robert Pattinson. Warner Bros. także potwierdził, że członek planu filmowego został zakażony.

„Produkcja filmu jest tymczasowo wstrzymana” – napisano w oświadczeniu.

Warto wspomnieć, że obecnie trwają prace nad produkcją nowego filmu „The Batman”, w którym główną rolę odgrywa właśnie Pattinson. Na ten moment nie wiadomo w jakim stanie jest aktor i jak się czuje.

Warto wspomnieć, że to nie jedyne utrudnienie, które stanęło na drodze Warner Bros. podczas produkcji filmu. O główną rolę Batmana starali się m.in. Jack Reynor, Alexander Ludwig, Jack O’Connell, Armie Hammer i Nicholas Hoult. Ostatecznie wygrał ją Robert Pattinson. Później pojawiły się również problemy ze znalezieniem nowego reżysera. Początkowo miał nim być George’a Millera, jednak odmówił. Potem zaproponowano Ridleya Scotta, aż filmem zajął się Reeves.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Wiadomości

Do góry