Połącz się z nami

Robert Ruchała: [wiek, walki, KSW, Instagram]

Robert Ruchała

Opisy gwiazd

Robert Ruchała: [wiek, walki, KSW, Instagram]

Robert Ruchała to jeden z zawodników, którzy mają już za sobą w KSW – najlepszej federacji mieszanych sztuk walki w Polsce, a także jednej z czołowych w Europie. Niebawem, po raz kolejny wszyscy zainteresowani będą mieli okazję zobaczyć go w kolejnej walce. Sprawdźmy, co wiadomo o jego dotychczasowej karierze!

Robert Ruchała: wiek

W sieci możemy znaleźć kilka podstawowych informacji, na temat Roberta Ruchały. Mianowicie, okazuje się, że zawodnik MMA urodził się 15 maja 1998 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 23 lata. Oprócz tego, wiadomo, że pochodzi z Nowego Sącza.

Znamy także wzrost Roberta. Otóż, okazuje się, że sportowiec mierzy 179 cm. Natomiast jego waga oscyluje około 66 kg. Właśnie dlatego, waga w jakiej mierzy się w oktagonie jest kategorią piórkową.

Zobacz także: Co wiemy o Patryku Kaczmarczyku?

Robert Ruchała: walki

Okazuje się, że Ruchała na swoim koncie ma walki amatorskie. Zanim rozpoczął karierę zawodową stoczył ich 14, a co więcej zdobył kilka wyróżnień na organizowanych tego typu zawodach.

Style walki, w jakich zawodnik czuje się najlepiej to kickboxing i brazylijskie jiu-jitsu. Jego pierwsza zawodowa walka odbyła się w 2019 roku. Na chwilę obecną, bilans zawodowych walk Roberta Ruchały wynosi 5 wygranych i żadnej porażki.

Robert Ruchała KSW
Na KSW 64 odbędzie się pojedynek Ruchała-Kaczmarczyk

Robert Ruchała: KSW

Po sukcesach w pierwszych zawodowych walkach, sportowiec zwrócił na siebie uwagę włodarzy KSW, a więc najlepszej federacji mieszanych sportów walki w Polsce. Widzowie po raz pierwszy mieli okazję oglądać go podczas gali KSW 56.

Tam także zawodnik mieszanych sportów walki pokazał się z bardzo dobrej strony. Co więcej, już w pierwszej walce zdobył bonus za poddanie wieczoru.

Okazuje się, że już 23 października 2021 roku podczas gali KSW 64 zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem. Co ciekawe, w przeszłości podczas amatorskiej walki musiał uznać jego wyższość.

Robert Ruchała: Instagram

Zawodnik MMA prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @robert_ruchala. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 17,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry