Rodzina Majdanów przeprowadziła się do nowej willi! Rozenek pochwaliła się luksusowym wnętrzem!

29 czerwca 2022
Przez: : M.J

Majdanowie w tajemnicy przed mediami zamienili swoje mieszkanie w centrum Warszawy na luksusową willę położoną na obrzeżach stolicy. Zobaczcie pierwsze zdjęcia nowego gniazdka rodziny – nie brakuje basenu i innych udogodnień!

Małgorzata Rozenek na Instagramie

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Jej przygoda z telewizją zaczęła się od programu Perfekcyjna Pani Domu. Następne zawodowe angaże sprawiły, że jej pozycja w polskiej telewizji stoi od lat na niezachwianym miejscu.

Małgorzata jest jedną z najaktywniejszych znanych osób w mediach społecznościowych. Z wielkim zaangażowaniem prowadzi swój Instagram, który obserwuje obecnie blisko 1.5 miliona internautów! Rozenek dzieli się z internautami przeróżnymi treściami – pokazuje zwykłą codzienność rodziny, reklamuje różnego rodzaje produkty w tym również odzież własnej marki Mrs. Drama oraz porusza różne kwestie.

Każdy, kto choć trochę śledzi jej życie doskonale poznaje już wnętrze mieszkania Rozenek, z którego często nagrywa relacje do swoich obserwatorów. Ostatnia z nich mogła jednak nieco ich zaskoczyć!

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek rusza z nowym biznesem! W końcu spełnia swoje marzenia!

Nowa willa Majdanów

Podczas najnowszych relacji Małgorzata Rozenek przywitała swoich obserwatorów z zupełnie nowego wnętrza. Co ciekawsze, rodzina Majdanów nie wyjechała na wakacje, a przeprowadziła się do nowej willi położonej na obrzeżach miasta. Małgorzata nie zdradzała do tej pory tej informacji bowiem, jak przyznała, wierzy w przesądy, że poinformowanie innych przynosi pecha, zanim nie zamieszka się w nowym domu.

Jak powszechnie wiadomo, rodzina Majdanów zdecydowała się na budowę własnego domu już pewien czas temu. Nowy jednak został wynajęty a rodzina zamieszkała tam tymczasowo, dopóki budowa nie zostanie dokończona.

Mieszkanie w centrum rodzina Majdanów zamieniła na luksusową willę. Małgosia pochwaliła się nowym wnętrzem, w którym widzimy liczne kartony i przyznała, że ostatnie dni były dla nich niezwykle męczące:

“Dzień dobry kochani. Dzisiaj razem z wami piję historyczną kawę, ponieważ dzisiaj spędziliśmy pierwszą noc w nowym domu. Słuchajcie, ostatnie dni były wariactwem. Totalnym szaleństwem! Nie wiem, jak się nazywam po tych kilku dniach.” – przyznała.

Instagram Rozenek
Rozenek pokazała nowy dom

Choć nowa willa Majdanów nie jest jeszcze w pełni umeblowana Rozenek zdradziła, jak będzie wyglądało ich nowe gniazdko. Nowy dom rodziny wykończony jest w kolorystyce bieli i czerni. Dominują duże okna, przestrzenne wnętrza, a w oczy rzucają się duże schody prowadzące na piętro. Rodzina do swojej dyspozycji będzie miała duży basen, który znajduje się w pięknym ogrodzie. Zdradzili również, że zatrudnili specjalistów, by pomogli jej wykończyć i umeblować nowe wnętrze. Zobaczcie zdjęcia!

Nowy dom Majdanów
Kuchnia w nowym domu Rozenek
Rozenek pokazała nowy dom
Nowa willa Rozenek
Majdanowie zamieszkali w nowym domu
Nowe wnętrza w domu Rozenek i Majdana
Ogród w nowej willi Majdanów
Basen w domu Majdanów

Na całość wnętrza luksusowej willi Majdanów musi pewnie jeszcze trochę poczekać, jednak trzeba przyznać, że nowe gniazdko rodziny robi wrażenie. A Wy, co uważacie?

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej