Połącz się z nami

Rodzina Wojciechowskiej się powiększyła! Ta historia poruszy nie jedno serce!

Z życia gwiazd

Rodzina Wojciechowskiej się powiększyła! Ta historia poruszy nie jedno serce!

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej lubianych osób w polskim show-biznesie. Niejednokrotnie udowodniła wszystkim, że ma dobre serce, a teraz opublikowała wzruszający post, w którym opowiedziała historię swojego zmarłego przyjaciela i opowiedziała o swojej rodzinie z wyboru! Zobaczcie!

Martyna od wielu lat cieszy się wielką sympatią wśród Polaków. Jej programy podróżnicze nadal cieszą się ogromną popularnością, a ona wciąż żyje na walizkach i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Ostatnio opublikowała poruszający post, z którego wynika, że rodzina Wojciechowskiej się powiększyła!

Podróże Martyny nie należą zazwyczaj do najłatwiejszych. Czasami zapuszcza się wraz z ekipą w najbardziej niedostępne zakątki świata. Tak też było w 2004 roku, kiedy wraz ze swoimi kolegami nagrywała program „Misja Martyna”.

44-latka najwyraźniej nie lubi wracać do tamtego czasu, kiedy podczas zdjęć do programu doszło do wielkiej tragedii. Podczas kręcenia programu na Islandii samochód Martyny wraz z całą ekipą miał wypadek. Zginął operator Rafał Łukaszewicz, a stan podróżniczki również był bardzo poważny. Wojciechowska doznała złamania kręgosłupa, miała pozrywane mięśnie i złamanie kości łonowej.

Po wielkiej tragedii i długoletniej rehabilitacji Martyna wróciła do pełni sił i postanowiła zaopiekować się dziećmi zmarłego w wypadku kolegi! Dziennikarka nigdy wcześniej nie opowiadała o tym, tym bardziej jest to wielkie zaskoczenie!

Rodzina Wojciechowskiej się powiększyła!

Martyna tą historią podzieliła się ze swoimi fanami, kiedy pociechy Rafała Łukaszewicza skończyły 18 lat i to właśnie w dniu ich urodzin udostępniła zdjęcie i opisała historię, która bez wątpienia poruszy nie jedno serce!

„Mówi się, że rodziny się nie wybiera… A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą RODZINĘ Z WYBORU❤ OTO JULKA i KUBA?? Dzieci mojego Przyjaciela i operatora, Rafała Łukaszewicza, który zginął tragicznie w 2004 r. w wypadku na Islandii, podczas realizacji programu „Misja Martyna”. Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam… Bliźniaki miały wtedy zaledwie 3 lata. Wtedy postanowiłam, że przeżyję dwa życia. I że już na zawsze zostanę przy Nich. A teraz OBOJE SKOŃCZYLI 18 LAT!!! Jestem najdumniejsza na świecie! Wyrośli na wspaniałych, mądrych, empatycznych i pełnych marzeń ludzi. Zupełnie jak Ich wyjątkowy Tata i dzielna Mama Alicja, która wspaniale wychowała trójkę dzieci?? JULKA, KUBA, ŻYCZĘ WAM SAMYCH ŻYCZLIWYCH OSÓB W TEJ PODRÓŻY PRZEZ DOROSŁOŚĆ! KOCHAM WAS❤❤ M”.

Martyna na każdym kroku udowadnia wszystkim, że jej wielkie serce nie zna granic! Czego dowodem mogą być komentarze od jej fanów pod fotografią!

„Martyna nie przestaniesz mnie zaskakiwać „,

„Ale wzruszający wpis ? Wszystkiego najlepszego dla bliźniaków ?☺️”.

Jak wiemy Wojciechowska oprócz córki Marysi, ma adoptowane dwie dziewczynki albinoski, którym zapewniła dom i edukację!

Życzymy bliźniakom wszystkiego co najlepsze w drodze przez dorosłość i samych wspaniałych chwil z Martyną u boku!

Was również poruszyła ta historia?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry