Połącz się z nami

Rogalska zniknęła ze spotu TVP Kobieta! Kto ją zastąpił?

Rogalska zniknęła ze spotu

News

Rogalska zniknęła ze spotu TVP Kobieta! Kto ją zastąpił?

Nowy kanał TVP i promujący go filmik wzbudził spore kontrowersje. Co więcej, występuje w nim Marzena Rogalska, która zaledwie kilka dni po publikacji spotu odeszła z telewizji publicznej. Teraz okazało się, że Rogalska zniknęła ze spotu TVP Kobieta!

Marzena Rogalska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobistości telewizji publicznej. Wraz z Tomaszem Kammelem przez lata tworzyli zgrany duet, prowadząc program „Pytanie na Śniadanie”. W połowie lutego dziennikarka poinformowała, że zrezygnowała z pracy w TVP. Informacja ta wzbudziła niemałe zaskoczenie, a sama zainteresowana poinformowała, że na jej decyzję niewątpliwie miał wpływ strajk mediów.

„Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej” – napisała Marzena Rogalska.

Rogalska zniknęła ze spotu TVP Kobieta!

Tuż przed odejściem Marzeny Rogalskiej opublikowano spot promujący nowy kanał – TVP Kobieta. Nagranie reklamujące kanał wzbudziło duże kontrowersje i oburzenie internautów. Ich zdaniem film powiela krzywdzące stereotypy dotyczące kobiet.

Oburzenie związane z TVP Kobieta było na tyle duże, że w sieci pojawiła się parodia spotu. Zobacz także: Parodia spotu TVP Kobieta podbija sieć! Nawiązano w nim do Strajku Kobiet! [WIDEO]

Warto podkreślić, że występuje w nim Marzena Rogalska, która tuż po publikacji zakończyła współpracę z telewizją publiczną. Teraz okazało się, że Rogalska zniknęła ze spotu. Nowa wersja została zaprezentowana podczas czwartkowej konferencji.

„TVP Kobieta tworzyć będą wyjątkowe niesamowite kobiety – ekspertki w swoich dziedzinach. TVP Kobieta będzie pełna empatii jak Marta Manowska, pełna siły i pasji jak Milka Raulin, wykwintna i pięknie przyprawiona jak Agnieszka Mielczarek czy wreszcie – kolorowa i pachnąca jak kwiaty w ogrodzie Joanny Lewandowskiej” – poinformowała w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Iwona Bocian-Zaciewska, szefowa kanału TVP Kobieta.

Co o tym myślicie? Planujecie oglądać TVP Kobieta?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry