Roger Salla: [wiek, Karolina Pisarek, ślub, Instagram]

9 czerwca 2022
Przez: : KS

Roger Salla to ukochany modelki Karoliny Pisarek. Wiele osób zastanawia się, kim jest i czym na co dzień zajmuje się mężczyzna. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wiadomo na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Roger Salla: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci dowiadujemy się, że 8 czerwca 2022 roku Roger skończył 29 lat. Nie da się ukryć, że od momentu, kiedy zaczął publicznie pokazywać się z uczestniczką jednej z edycji programu Top Model, zainteresowały się nim media.

Okazuje się, że Salla jest synem biznesmena Marka Salli. Wiadomo, że firma, która zajmuje się branżą e-commerce przynosi duże zyski. Roger pełni w niej funkcję wiceprezesa. Wiadomo również, że w przeszłości trenował piłkę nożną. Na swoim koncie ma występy w niemieckich sekcjach juniorskich, a także w Legii i Polonii Warszawa.

View this post on Instagram

A post shared by Roger Salla (@rogeiro20)

Zobacz także: Co wiemy o Karolinie Pisarek?

Roger Salla: ślub

Od jakiegoś czasu media rozpisują się o ślubie Karoliny i Rogera. Zakochani chętnie dzielili się przygotowaniami do tego szczególnego dnia. Przypomnijmy, że mężczyzna poprosił modelkę o rękę podczas romantycznych wakacji we dwoje. Tym faktem nie omieszkali szybko pochwalić się w sieci.

Co ciekawe, w jednym z wywiadów, para zdradziła, że to Roger sprowokował sytuację, aby zapoznać się z piękną blondynką. Niemal od pierwszego wejrzenia w jej oczy wiedział, że to kobieta, z którą połączy go prawdziwa więź.

Zakochani zamieszkali razem w pięknej willi, a niedługo później dołączył do nich pies, którego biznesmen podarował swojej ukochanej w prezencie. W ramach miłości wytatuował sobie nawet podobiznę modelki.

Roger Salla Karolina Pisarek
Roger i Karolina

Roger Salla: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil męża Karoliny Pisarek na Instagramie pod nazwą @rogeiro20. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 102 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej