Połącz się z nami

Roksana Węgiel już jako 9-latka zachwycała swoim głosem! Zobaczcie jej archiwalne nagranie!

Z życia gwiazd

Roksana Węgiel już jako 9-latka zachwycała swoim głosem! Zobaczcie jej archiwalne nagranie!

Roksana Węgiel, jako pierwsza dała Polsce zwycięstwo na Eurowizji Junior. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki udziałowi w programie „The Voice Kids”, który również wygrała! 14-latka z Jasła, swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała już dużo wcześniej! Zobaczcie, jaki wielki talent posiadała już jako 9-letnia dziewczynka!

Roksana Węgiel jest na ustach wszystkich, odkąd jako 13-letnia dziewczynka podbiła Eurowizję Junior. Swoim utworem „Anyone I Want To Be” wywalczyła najwyższe miejsce na podium i historyczne zwycięstwo dla naszego kraju!

Po konkursie wiele osób zaczęło wróżyć jej ogromną karierę i z pewnością się nie pomylili. Roksana wciąż bryluje na listach przebojów, a jej kariera z roku na rok nabiera jeszcze większego tempa. Nie da się ukryć, że na swoją popularność Roksana pracowała już od wielu lat. Chociaż w Polsce zrobiła się o niej głośno dopiero po wygranej na Eurowizji, to od dawna rozwija swoją pasję, a jej głos od najmłodszych lat brzmiał wprost niesamowicie!

Ciekawostką jest to, że zanim zaczęła na poważnie zajmować się tylko i wyłącznie muzyką, Węgiel uprawiała akrobatykę, trenowała judo i taniec. Jej talent został odkryty zupełnie przypadkowo, kiedy podczas jednego z obozów judo wzięła udział w konkursie wokalnym i to właśnie tam zebrała wiele gratulacji.

Jako 8-latka zaczęła brać lekcje śpiewu, a nieco później dołączyła do parafialnej scholi dziecięcej i to właśnie piosenki o tematyce religijnej były jednymi z pierwszych, jakie śpiewała młodziutka Roksana!

Jej talentowi podczas udziału w „The Voice Kids” nie mogła się oprzeć sama Edyta Górniak.

„Myślałam, że ty jesteś nieprawdziwa. Beyonce w twoim wieku na pewno nie miała takiego głosu”– mówiła diwa polskiej sceny muzycznej, pod skrzydłami, której Węgiel wygrała program w 2018 roku, a później Górniak wspierała swoją podopieczną podczas Eurowizji Junior.

Czy więc mamy do czynienia z ogromnym talentem od najmłodszych lat?

Nie mamy co do tego wątpliwości, a najlepszym dowodem na to jest archiwalne nagranie, które krąży po sieci!

Musimy przyznać, że pomimo tego, iż Roksana od tamtego czasu zmieniła się nie do poznania, a jej twórczość poszła w całkiem innym kierunku, to na pewno nikt nie może jej zarzucić braku talentu!

Też uważacie, że Roksana od najmłodszych lat zachwycała swoim głosem?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry