Połącz się z nami

Roksana Węgiel o swoim liceum. Brak jej prywatności?

Z życia gwiazd

Roksana Węgiel o swoim liceum. Brak jej prywatności?

Oprócz śpiewania, zajmuje się również innymi rzeczami. Jak każda inna nastolatka, pobiera jeszcze naukę. Roksana Węgiel o swoim liceum. Roxy nie może poczuć się w nim swobodnie i prywatnie. Dlaczego tak się dzieje?

Roksana Węgiel o swoim liceum

Miesiąc temu rozpoczęła naukę w liceum. Podczas rozmowy z portalem Pomponik.pl powiedziała, jak wygląda jej normalny dzień:

Trafiłam na bardzo fajną klasę. Wiadomo, że są osoby, które się na mnie dziwnie patrzą, ale generalnie to jest spoko. Zdarza się, że ktoś podochodzi do mnie i prosi o zdjęcie. Nie mogę tam czuć się stuprocentowo prywatnie, ale to jest miłe

W poprzednim roku szkolnym nastolatka całe dnie spędzała na pracy. Z tego powodu opuściła aż za dużo zajęć szkolnych. W tym roku rodzice postanowili, aby czas, który poświęcała pracy bardzo ograniczyć. Dlatego właśnie w tym roku Roksana zaczęła regularnie chodzić do pierwszej klasy liceum. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła nawet zdjęcie, w opisie którego prosi o komentarze dotyczące języka angielskiego:

Hejka kochani! Jak pewnie wiecie, przygotowuję się do certyfikatu Cambridge B1 Preliminary Jestem bardzo ciekawa, co dla Was jest najtrudniejsze w nauce języka angielskiego i jak sobie z tym radzicie? Dajcie znać w komentarzach

#CambridgeEnglish #egzaminCambridgeB1Preliminary #roksanauczysieangielskiego

Nie zapominajmy, że jeszcze kilka miesięcy temu, bo w kwietniu, wokalistka miała już bardzo rozważne podejście do nauczania. W wywiadzie z Plejada.pl powiedziała:

Myślę, że jak na to, co teraz się u mnie dzieje, dobrze sobie radzę w szkole. Wiadomo, że nie mam jakichś wybitnych ocen, ale daję radę. Cały czas mam sporo nadrabiania. Jak tylko uporam się z zaległościami, to pojawiają się nowe. Ale wierzę, że uda mi się normalnie skończyć podstawówkę, a co będzie dalej, zobaczymy. Może w liceum zdecyduję się na indywidualny tok nauczania? Tak byłoby mi chyba łatwiej

Roksana Węgiel kariera

Mimo, że jest wschodzącą gwiazdą, ma jednak swoje zwykłe obowiązki. Oprócz nauki, Roxie udziela wywiadów, koncertuje oraz jeździ na różnego rodzaje konferencje. Popularność zdobyła dzięki programowi „The Voice Kids„. Jednak jej kariera przyspieszyła po wygranej Eurowizji Junior. Po tym wydarzeniu Roksana cały czas poświęcała się pracy.

Jak myślicie, czy Roksana znowu będzie zmuszona do rezygnacji z nauki w szkole z powodu natłoku obowiązku w pracy? Mamy nadzieję, że indywidualny tok nauczania pomoże jej w dokończeniu edukacji. Trzymamy mocno kciuki, aby wszystko poszło pomyślnie i wschodząca gwiazda z łatwością ukończyła liceum. Co więcej, z dobrym wynikiem!

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry