Połącz się z nami

Roksana Węgiel w skąpym stroju promuje się za granicą!

Z życia gwiazd

Roksana Węgiel w skąpym stroju promuje się za granicą!

Roksana Węgiel brała udział w finale preselekcji do Eurowizji 2019, który odbył się w Armenii. Zaprezentowała swój największy hit – Anyone I Want To Be. Na tę okazję wybrała bardzo odważną kreację, w której zrobiła furorę. Była niewątpliwie gwiazdą wydarzenia. Zresztą, zobaczcie sami jak prezentowała się polska gwiazda!

Roksana Węgiel Eurowizja

Roksana niecały rok po wygraniu The Voice Kids spełniła swoje największe marzenie, gdyż zrobiła światową karierę. Prężnie pnie się po szczeblach świata muzycznego. Najpierw wygrała Eurowizję, a to zapewniło jej otwarte drzwi do kariery. Rozpoznawano ją na całym świecie! Roksana skorzystała z okazji i postanowiła nagrać płytę. To był strzał w dziesiątkę!

Roksana Węgiel w Armenii

Anyone I Want To Be to bezsprzeczny hit Roksany! Nic dziwnego, że wybrała go na finał preselekcji na Eurowizję Junior 2019. Występ Polki był wielkim wydarzeniem, była główną atrakcją wieczoru. Za swój występ zgarnęła ogromne brawa i podziw widzów. Przed wystąpieniem gwiazdy, widzowie mieli przyjemność zobaczyć krótki film, pokazujący początki kariery polskiej gwiazdy. Dużą uwagę skupiono wokół udziału Roksany w The Voice Kids!

Roksana Węgiel kreacja Eurowizja Junior 2019

Na tę okazję młoda piosenkarka wybrała wyjątkowo odważną kreację, dzięki której przykuła wzrok widzów. Stylizacja była skąpa, wysokie buty podkreślały jej długie nogi, ubrane w króciutkie szorty. Bluzka była lekko prześwitująca, ozdobiona modnym sznurowaniem. Sami zobaczcie, jak prezentowała się Roksana na preselekcji Eurowizji Junior 2019!

Fani z Polski kibicowali swojej rodaczce podczas występu w Armenii. Od razu po wystąpieniu pojawiły się pozytywne komentarze:

NIESAMOWITY GŁOS!!! Jedno z najlepszych w historii zwycięstw na Eurowizji Junior.
Królowa Europy!
Kolejny świetny występ! Brawo!

A co wy sądzicie o występie Roksany, czy rzeczywiście był taki dobry? Co myślicie o kreacji nastolatki, nie za odważna? Do tej pory Roksana Węgiel nie ubierała aż tak odważnych i kusych strojów, więc to dla nas niewątpliwie nowość. Nie zmienia to faktu, że prezentowała się pięknie!ź

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry