Połącz się z nami

Roksana Węgiel zostanie jurorką The Voice Kids?

Roksana Węgiel zostanie jurorką

News

Roksana Węgiel zostanie jurorką The Voice Kids?

Młoda wokalistka po udziale w telewizyjnym show i występie na Eurowizji zyskała całą masę fanów. Utalentowana piosenkarka prężnie rozwija swoją karierę. Pojawiły się przypuszczenia, że Roksana Węgiel zostanie jurorką The Voice Kids. Roxie skomentowała sprawę!

Roksana Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005 roku. Jest polską piosenkarką popową. Zwyciężyła pierwszą edycję programu The Voice Kids, a ponadto została laureatką 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Otrzymała również Europejską Nagrodę Muzyczną MTV w kategorii najlepszy polski wykonawca. Mimo swojego młodego wieku Roxie prężnie rozwija swoją karierę, a jej rzesza fanów stale się powiększa. Warto wspomnieć, że wokalista niedawno świętowała pierwszy milion obserwujących na Instagramie.

Czy Roksana Węgiel zostanie jurorką The Voice Kids?

Roksana Węgiel to niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki popowej. Mimo swojego bardzo młodego wieku prężnie rozwija swoją karierę. Warto również wspomnie, że Roxie w styczniu 2019 roku otrzymała nominację do Fryderyków w kategorii debiut fonograficzny roku. Ponadto, w ubiegłym roku ukazał się jej debiutancki album o nazwie Roksana Węgiel. Płyta zaledwie dwa miesiące po premierze otrzymała status złotej płyty.

Trzeba przyznać, że Roksana jak na swój wiek bardzo poważnie i dojrzale podchodzi do swojej kariery. Mimo wszystko jest narażona na dużą falę hejtu, o którym postanowiła się wypowiedzieć. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Warto wspomnieć, ze Roksana zasłynęła w programie The Voice Kids, gdzie trafiła pod opiekę utalentowanej Edyty Górniak. Roxie przeszła przez wszystkie etapy programu, a w finale zwyciężyła ze swoimi przeciwnikami wykonując utwór swojej mentorki pt. „To nie ja”.

Niedawno pojawiły się plotki dotyczące ponownego występu Roxie w programie, ale tym razem w roli jurorki! Młoda wokalistka w rozmowie z portalem Plotek przyznała się, że chciałaby sprawdzić się w tej roli.

Kiedyś chciałabym się sprawdzić w tej roli. Ale boję się, że gdybym została jurorką, to odwracałabym się z fotelem do każdego z uczestników” – zdradziła Roksana.

Chcielibyście zobaczyć Roxie w roli jurorki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry