“Rolnik szuka żony 10: Będą zaręczyny w finale?

8 grudnia 2023
Przez: : W.M.

Na ten odcinek czekają wszyscy fani programu Rolnik szuka żony. Już w najbliższą niedzielę na antenie TVP1 wyemitowany zostanie finałowy odcinek reality-show, w którym uczestnicy przekażą, jak potoczyły się ich losy, gdy kamery ich opuściły i czy pary, które powstały, są nadal razem. Czyżby w finale 10 edycji Rolnik szuka żony szykowały się także i zaręczyny?

Finał Rolnik szuka żony 10

Jubileuszowy sezon programu zbliża się do końca, a losy rolniczek Anny i Agnieszki oraz rolników Darka, Artura i Waldemara już wkrótce ujrzą światło dzienne.

Jak wiadomo, Waldek postawił na Ewę, Artur zdecydował się kontynuować znajomość z Sarą, Darek skierował swoje uczucia w kierunku Nikoli, a Anna w stronę Kubby. Nie brakło także małego zawodu, jak w przypadku Agnieszki, która nie znalazła wspólnego języka z żadnym ze swoich kandydatów.

Finał zbliża się wielkimi krokami, a emocje wśród fanów reality-show sięgają niemal zenitu. W ostatnim odcinku uczestnicy spotkają się z Martą Manowską, aby opowiedzieć, jak potoczyły się ich losy po zakończeniu nagrań. Ostatni epizod 10. sezonu Rolnik szuka żony zostanie wyemitowany o nietypowej godzinie, bo o 21:30, obiecując widzom wiele niespodzianek.

Kilka dni temu produkcja postanowiła zaskoczyć widzów Rolnik szuka żony i pokazała zwiastun ostatniego odcinka najnowszej edycji, a wielu widzów było zaintrygowanych faktem, że podczas nagrywek zabrakło jednej z uczestniczek.

Będą zaręczyny w finale Rolnik szuka żony?

Czujni widzowie, którzy widzieli już zwiastun finałowego odcinka Rolnik szuka żony, od razu wypatrzyli, że podczas spotkania uczestników z prowadząca zabrało jednej z kandydatek Waldka, ale to nie wszystko.
Fani reality-show, w którym rolnicy poszukują swoich drugich połówek, podejrzewają, że w ostatnim odcinku Rolnik szuka żony może nawet dojść do zaręczyn, a świadczyć o tym ich zdaniem mają słowa Artura.

29-letni rolnik powie przed kamerami “Będzie coś grane”.

Część z internautów podejrzewa, że być może Artur oświadczy się Sarze. Warto dodać, że nie wszyscy są podobnego zdania, zaznaczając, że Sara podczas finałowego odcinka wcale nie wyglądała na szczęśliwą.

Czy faktycznie w finale Rolnik szuka żony dojdzie do zaręczyn? Nawet jeśli podejrzenia widzów się nie sprawdzą, mamy przeczucie, że ostatni odcinek i tak dostarczy fanom programu sporych wrażeń.

Zobaczcie zwiastun ostatniego odcinka Rolnik szuka żony:

Artur z Rolnik szuka żony oświadczy się Sarze, fot. instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej