„Rolnik szuka żony 10”: Dariusz już oczarował widzów. Pobije rekord listów?

11 kwietnia 2023
Przez: : W.M.

W wielkanocny poniedziałek widzowie stacji TVP1 oglądać mogli zerowy odcinek najnowszej edycji Rolnik szuka żony. Jednym z rolników, który zgłosił się w programu w poszukiwaniu miłości, jest Dariusz. 27-latek już zdążył oczarować sporą część widzów!

Rolnik szuka żony 10

Na ten dzień czekali wszyscy fani programu Rolnik szuka żony. W poniedziałek 10 kwietnia na antenie telewizyjnej jedynki wyemitowano zerowy odcinek kolejnej edycji Rolnik szuka żony. W programie ponowne przedstawiono ośmioro uczestników, którzy zgłosili się do programu, aby odnaleźć swoje drugie połówki.

W zależności od tego, którzy uczestnicy zdobędą największą ilość listów, te osoby zobaczymy w dalszych odcinkach. W zerowym odcinku poznać mogliśmy bliżej dwie rolniczki Annę i Agnieszkę oraz sześciu rolników Artura, Waldemara, Adama Ch., Mariusza, Dariusza oraz Adama B.

Którzy uczestnicy otrzymają najwięcej listów i wystąpią w odcinkach nowej edycji Rolnik szuka żony, które pojawią się w telewizji już jesienią? Przekonamy się niebawem.

Dariusz z Rolnik szuka żony

Jednym z rolników, który dał się bliżej poznać w zerowym odcinku 10 edycji Rolnik szuka żony, jest Dariusz. 27-latek pochodzi z województwa łódzkiego, gdzie prowadzi swoje gospodarstwo. Darek zajmuje się hodowlą nowalijek, czyli wiosennych warzyw.

Rolnik zdradził, że kiedyś gustował w niebieskookich brunetkach o długich włosach, ale teraz szuka kobiety, z którą mógłby dzielić swoje życie oraz pasje i założyć w przyszłości własną rodzinę. Wybranka Dariusza powinna w pełni go zaakceptować. Czy przed kamerami reality-show odnajdzie tę jedyną?

Nie da się ukryć, że Dariusz zrobił bardzo pozytywne wrażenie na widzach, a szczególnie kobietach. Pod jego wizytówką na oficjalnym profilu pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautek.

„Juz sie zakochałam”

„Ale przystojny”

„Dziewczyny nie piszcie , ja go biorę :)” – czytamy na profilu programu

Czy Darek otrzyma na tyle listów, aby trafić do odcinków Rolnik szuka żony? Trzymamy kciuki!

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej