“Rolnik szuka żony 10”: Gwiazda reality-show urodziła!

15 maja 2024
Przez: : W.M.

Anna i Jakub poznali się w 10 edycji reality-show Rolnik szuka żony. W świątecznym odcinku para pochwaliła się, że spodziewają się dziecka. Okazuje się, że uczestniczka reality-show została mamą. Anna z Rolnik szuka żony urodziła!

Rolnik szuka żony to jeden z flagowych programów Telewizji Polskiej, który zyskał status kultowego reality show, przyciągając przed ekrany tłumy widzów. Program, w którym rolnicy i rolniczki szukają miłości, cieszy się niezmiennie dużą popularnością, a dowodem na to jest fakt, że właśnie doczekał się swojego dziesiątego sezonu.

Ostatnio przedstawiono uczestników kolejnej edycji, która na antenę trafi już tej jesieni. W zerowym odcinku Rolnik szuka żony widzowie mieli okazję poznać ośmioro uczestników trzy rolniczki i pięciu rolników. Osoby, które otrzymają najwięcej listów od zainteresowanych, będą kontynuować swoją przygodę w kolejnych odcinkach programu, mając szansę na znalezienie prawdziwej miłości.
Dziesiąty, jubileuszowy sezon był pełen emocji i zwrotów akcji, dostarczając fanom reality-show sporo wrażeń. Chociaż wielu widzów liczyło na to, że dzięki udziałowi w programie wszyscy uczestnicy znajdą swoją drugą połówkę, ostateczne podsumowanie pokazało, że trwałe związki udało się stworzyć tylko niektórym. Po zakończeniu emisji okazało się, że razem nadal są Dorota i Waldemar oraz Anna i Kuba.

Zobacz także: “Rolnik szuka żony”: Waldemar i Dorota mówią o swoim bolesnym rozstaniu

Anna z Rolnik szuka żony 10 urodziła

Historia Anny w dziesiątej edycji “Rolnik szuka żony” przyciągnęła dużo uwagi widzów. Przez większość sezonu nie było jasne, którego z kandydatów wybierze. Ostatecznie Anna postawiła na Kubę, co okazało się doskonałym wyborem. W finale programu odsłonięto, że Anna i Kuba nadal tworzą szczęśliwą parę, a ich związek rozwija się pomyślnie.

Ania i Jakub to jedna z par z 10 edycji Rolnik szuka żony, która przetrwała próbę czasu. Niedawno zaręczyli się, a podczas świątecznego odcinka programu, ogłosili radosną nowinę oczekują dziecka. Dla Jakuba będzie to czwarte dziecko, gdyż ma już troje dzieci z poprzedniego związku, natomiast dla Anny jest to pierwsze dziecko.

Okazuje się, że Anna i Kuba zostali już rodzicami, a na świecie pojawił się ich synek. Na oficjalnym profilu programu Rolnik szuka żony pojawiło się zdjęcie maleństwa oraz gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców. My także gratulujemy!

Przedstawiamy Wam Dariusza ❤️
Synka @aniaderbiszewska i @jakub_manikowski z 10. edycji!
Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! ❤️

Uczestnicy Rolnik szuka żony, fot. Instagram
Uczestnicy Rolnik szuka żony, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej