“Rolnik szuka żony 10”: Tak zdecydowali rolnicy!

2 października 2023
Przez: : W.M.

W 3. odcinku najnowszej edycji programu Rolnik szuka żony poznaliśmy ostateczne wybory rolniczek i rolników. Bohaterowie reality-show po wcześniejszych randkach zdecydowali się, kogo zaproszą na swoje gospodarstwa. Nie da się ukryć, że niektóre decyzje doprowadziły uczestników nawet i do łez.

Darek

Darek od początku miał spore dylematy, gdyż otrzymał sporą ilość listów, dlatego musiał odrzucić wiele dziewczyn. Ostatecznie postanowił poznać bliżej pięć z nich, które poprosił o przygotowanie surówki. Jedna z uczestniczek byłą wyraźnie zirytowana, gdyż jak przyznała, nie potrafiła dobrze gotować.

Darek postanowił, że na swoje gospodarstwo zaprosi Nicolę, Natalię i Marię.

Waldemar

Waldemar do namalowania plakatu firmowego zaprosił pięć pań Dorotę, Anię, Izabelę, Ewę i Annę. Nie dało się nie zauważyć, że rolnik najbardziej zainteresowany był z obecności Ewy, która zdała się wyrastać na jego największą faworytkę. Faktycznie Waldemar zaprosił na swoje gospodarstwo Ewę, ale postanowił dać szansę również Dorocie i Ewie.

Agnieszka

Agnieszka wybrała pięciu mężczyzn, których poprosiła o składanie ławki. Rolniczka miała wówczas czas po raz kolejny porozmawiać z kandydatami i bliżej ich poznać.

Agnieszka na swoje gospodarstwo ostatecznie zaprosiła Janka, Mateusza i Ireneusza.

Artur

Artur podobnie jak pozostali bohaterowie Rolnik szuka żony do wspólnej aktywności zaprosił pięć dziewczyn, pośród których znalazły się Blanka, Daria, Sara, Aleksandra i Karolina. Rolnik mógł wybrać tylko trzy kandydatki i ostatecznie zaproszenie na swoje gospodarstwo przekazał Blance, Sarze i Oli.

Anna

Anna poprosiła swoich kandydatów, aby wykonali dla niej ogród w doniczce. Podczas zadania rolniczka mogła porozmawiać z mężczyznami i zdecydować, kogo wybierze.

Anna zaprosiła na swoje gospodarstwo trzech mężczyzn: Dominika, Jakuba i Mikołaja.

W kolejnych odcinkach uczestnicy programu będą mieli okazję bliżej się poznać, spędzając czas na gospodarstwach rolników. Czy pomiędzy niektórymi z nich narodzi się prawdziwe uczucie? Tego dowiemy się, oglądając kolejne odcinki 10.  jubileuszowej edycji Rolnik szuka żony.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej