“Rolnik szuka żony 8”: Młode kandydatki Kamila są gotowe na dzieci! 21-letnia Iza zainwestowała w spotkanie…

27 września 2021
Przez: : M.J

Za nami odcinek, w którym rolnicy i rolniczki po raz pierwszy spotkali się ze swoimi kandydatkami. Nie da się ukryć, że najbardziej przejęte były uczestniczki, które 23-Kamil zaprosił do programu. 21-letnia Iza nie tylko zainwestowała w randkę, ale również zdobyła się na zaskakujące wyznanie, tak samo jak Kasia… To one pojadą na gospodarstwo rolnika?

Randki w 8. edycji Rolnik szuka żony

Na ten moment czekało wielu widzów, którzy z chęcią śledzą produkcję stacji TVP Rolnik szuka żony. Rolnicy i rolniczki na podstawie otrzymanych listów wybrali kilku kandydatów, z którymi spotkali się w cztery oczy. Najmłodszy z bohaterów programu Kamil, na pewno nie spodziewał się, że jego wybranki będą tak nim oczarowane.

Zobacz także: Co wiemy o Kamilu z Rolnik szuka żony?

Na randki 23-latek zaprosił pięć dziewczyn, które nie ukrywały, że są bardzo zestresowane pierwszym spotkaniem. Młodziutkie dziewczyny bardzo poważnie podeszły do randek, a dwie z potencjalnych kandydatek Kamila nie tylko wyznały, że była to dla nich pierwsza randka w życiu, ale również dokładnie wiedzą czego chcą od życia.

Wyznanie kandydatki Kamila z Rolnik szuka żony

Iza to 21-latka, która pomimo swojego młodego wieku doskonale wie, czego chce. Jeszcze przed randką z rolnikiem wyznała pozostałym uczestniczkom, że do spotkania przygotowywała się od dłuższego czasu. Nie tylko myślała nad strojem, ale również zainwestowała pieniądze między innymi w podkład do twarzy.

Zobacz także: Stanisław z Rolnika ma narzeczoną?

“Był bardzo drogi, zainwestowałam sporo pieniędzy. Długo myślałam o tym, jak się przygotować, by się wyróżniać. Był to miesiąc, strojów było pięć”– słyszeliśmy w programie.

Kamil Rolnik szuka żony
Kamil szuka miłości w programie Rolnik szuka żony.

21-latka podczas rozmowy w cztery oczy z Kamilem wyznała, że marzy o przeprowadzce na gospodarstwo. Co więcej, zaskoczyła rolnika tym, że jest już gotowa na zostanie mamą.

Chciałabym wspólnie rozwijać gospodarstwo, ale i dbać o Ciebie. Jestem bardzo opiekuńcza, ale jestem dojrzała na swój wiek, mimo swoich 21 lat i poważnie podchodzę do życia. Nie chciałabym czekać na dzieci do po 30-stce, tylko troszkę wcześniej, nawet dużo wcześniej”– zaskoczyła swoim wyznaniem.

Mogliśmy się również dowiedzieć, że dla dziewczyny była to pierwsza randka w życiu. Choć 23-latek nie ukrywał, że Iza często nie dawała mu dochodzić do słowa, to dziewczyna była najwyraźniej zachwycona spotkaniem. Na koniec zdobyła się na wyznanie, które mogło zaskoczyć widzów:

“Myślę, że Kamil jest tym jedynym, na którego tak długo czekałam”– powiedziała po pierwszej randce z rolnikiem.

Kolejna z kandydatek Kasia również jest gotowa na założenie rodziny. Jak powiedziała:

Musiało coś pyknąć. Marzę, żeby mnie wybrał. Chciałbym mieć z nim rodzinę, dzieci”– powiedziała Kasia po randce.

Kasia kandydatka rolnika.
Kasia marzy o dalsze przygodzie w programie.

O tym, którą z dziewczyn Kamil zaprosi na gospodarstwo dowiemy się w kolejnym odcinku.

Myślicie, że Kamil wybierze Izę i Kasię?

Źródło: TVP / Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej