„Rolnik szuka żony 8”: Tomasz nie może opędzić się od adoratorek. Odnalazł już miłość?

18 listopada 2021
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Kamila podziękowała na udział w programie Rolnik szuka żony Tomaszowi i wybrała Adama. Okazuje się, że odrzucony przez rolniczkę mężczyzna, nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony innych kobiet.

Rolnik szuka zony 8

Ostatni odcinek Rolnik szuka żony był wyjątkowo emocjonujący. Po kilku tygodniach widzowie w końcu mogli poznać decyzje rolników i rolniczek.

Jakie wybory podjęli bohaterowie reality-show? Krzysztof oświadczył się zaskoczonej lecz szczęśliwej Bogusi, natomiast Kamil oficjalnie poprosił Joannę, aby została jego dziewczyną. Elżbieta miała spory dylemat, jednak postanowiła wybrać Marka.

Zobacz także: Stanisław nie wybrał żadnej z dziewczyn?

Po odejściu Jana z gospodarstwa Kamili, rolniczka do samego końca trzymała swoich kandydatów w niepewności. 27-latka sama nie była pewna, jaką decyzję powinna podjąć. Kamila sama przyznała, iż myślała, że ostatecznie jej wybór padnie na Tomasza, w ostatniej chwili zmieniła zdanie, wybierając Adama.

Tomasz po programie Rolnik szuka żony

Nie da się ukryć, że wybór Kamili zaskoczył widzów programu, którzy byli niemal pewni, że kobieta wybierze jednak Tomasza.

Po emisji odcinka, w którym Tomek musiał opuścić gospodarstwo rolniczki, on sam opublikował na swoim profilu post, dziękując za wsparcie, które otrzymał.

„Ot i nastał koniec 🙃 A więc kilka słów ode mnie. Chciałbym bardzo podziękować za wszystkie miłe słowa, telefony, wiadomości, komentarze itd. osobom, które mi kibicowały przez ten czas, to bardzo motywowało i cieszyło” – napisał

Tomasz Rolnik szuka żony 8
Tomasz z Rolnik szuka żony 8

W ostatnim odcinku Rolnik szuka żony rolniczka zdecydowała, że bliżej chce poznać Adama, a Tomasz musiał opuścić gospodarstwo 27-latki. Chociaż o tym, jak faktycznie potoczyły się losy uczestników Rolnik szuka żony, dowiemy się po zakończeniu emisji odcinków reality-show, widzowie podejrzewają, że Kamila po programie nie jest z żadnym ze swoich kandydatów.

Okazuje się, że odrzucony przez rolniczkę Tomasz wcale nie narzeka na brak zainteresowania ze strony kobiet. Uczestnik reality-show zdradził na swoim InstaStory, że dostaje wiele propozycji matrymonialnych.

„Jest tych wiadomości. Chyba muszę pomyśleć o otworzeniu biura matrymonialnego.” – zażartował Tomek

Tomasz Kowalski po programie Rolnik szuka żony
Tomasz z Rolnik szuka żony 8

Żałujecie, że Kamila jednak nie wybrała Tomasza?

źródło: Instagram Rolnik szuka żony/ Instagram Tomasza z Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz