Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony 8”. Zobaczcie nowych uczestników. Uwagę zwraca piękna rolniczka

zerowy odcinek rolnik szuka żony

Rozrywka

„Rolnik szuka żony 8”. Zobaczcie nowych uczestników. Uwagę zwraca piękna rolniczka

W niedzielę Wielkanocną Telewizja Publiczna wyemituje zerowy odcinek programu Rolnik szuka żony. Zobaczcie zwiastun. Uwagę internautów zwróciła piękna rolniczka. Pobije rekord Magdaleny i otrzyma jeszcze więcej listów?

Program Rolnik szuka żony

Program Rolnik szuka żony to bez wątpienia jeden z bardziej lubianych programów, które swoich widzom proponuje Telewizja Publiczna. Reality-show, do którego zgłaszają się samotni rolnicy i rolniczki, od kilku lat przyciąga przed ekrany ogromną ilość widzów. Kilka miesięcy temu zakończył się siódmy sezon Rolnika…, który cieszył się sporym zainteresowaniem widzów. Nie było wątpliwości, że stacja zdecyduje się na produkcje kolejnego sezonu, w którym szansę na znalezienie miłości otrzymają osoby, które dotychczas nie miały szczęścia w miłości.

Okazuje się, że program Rolnik szuka żony pomógł stworzyć związki już wielu osobom, które poznały się przed kamerami. Przypominamy, że w zakończonym niedawno siódmym sezonie reality-show miłość odnaleźli Marta oraz Paweł, a także Magdalena i Kuba, których rodzina już niebawem się powiększy.

Zobacz także: Magda z „Rolnik szuka żony” spodziewa sie dziecka

Zwiastun Rolnik szuka żony

Tradycyjnie jak co roku w niedzielę Wielkanocną stacja TVP wyemituje pilotażowy odcinek kolejnego sezonu programu Rolnik szuka żony. Już 4 kwietnia o 17.30 widzowie poznają wizytówki uczestników, którzy zdecydowali się wziąć udział w 8. edycji programu. Osoby, które wzbudzą zainteresowanie widzów i otrzymają najwięcej listów, wezmą udział w najnowszym sezonie i otrzymają szansę na odnalezienie miłości przed kamerami.

Zobaczcie zwiastun zerowego odcinka programu Rolnik szuka żony.

W pilotażowym odcinku, który wyemitowany będzie już w najbliższą niedzielę, poznamy nowych rolników i rolniczki, którzy opowiedzą o sobie, swoich zainteresowaniach, a także o tym, jakiego partnera oraz partnerki szukają. Tylko pięć osób z największą ilością listów dostanie się do kolejnego etapu show.

nowa rolniczka rolnik szuka zony
Czy nowa rolniczka skradnie serca widzów?

Uwagę internautów zwróciła piękna rolniczka. Myślicie, że pobije rekord Magdaleny z poprzedniego sezonu i otrzyma jeszcze więcej listów?

źródło: Instagram Rolnik szuka żony

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry