„Rolnik szuka żony 9”: Ada pochwaliła się pierścionkiem i pokazała niepublikowane zdjęcie z zaręczyn

28 listopada 2022
Przez: : W.M.

W finałowym odcinku Rolnik szuka żony widzowie dowiedzieli się, że Ada i Michał już się zaręczyli. Teraz partnerka rolnika pochwaliła się, jaki pierścionek otrzymała od swojego narzeczonego i pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie.

Zakończony w ubiegłą niedzielę najnowszy sezon Rolnik szuka żony z pewnością przejdzie do historii. Klaudia, Mateusz, Tomasz R, Michał oraz Tomasz K w rozmowie z Martą Manowską opowiedzieli, jak wygląda ich życie po programie i okazało się, że aż cztery pary, które poznały się dzięki reality-show, nadal są razem.

Jedną z par, której związek przetrwał i rozwija się w dobrym kierunku, są oczywiście Ada i Michał. Zakochani poza tym, że opowiadali, jak kwitnie ich uczucie, zdradzili nawet, że dzień przed pojawieniem się na nagraniach do finałowego odcinka Rolnik szuka żony, 24-latek oświadczył się swojej ukochanej.

Ada z Rolnik szuka żony pokazała pierścionek

Ada i Michał byli ulubieńcami widzów, którzy śledzili odcinki nowej edycji Rolnik szuka żony. Fani bardzo kibicowali ich relacji i mieli nadzieję, że w finałowym odcinku uczestnicy potwierdzili, że nadal są razem i tak też się stało. Para zdradziła, że Ada przeprowadziła się do rolnika na Podlasie i poważnie myślą o wspólnej przyszłości.

Po emisji finałowego odcina Ada z Rolnik szuka żony mogła w końcu oficjalnie ogłosić radosną nowinę także na swoim Instagramie, publikując post i chwaląc się zdjęciem ze swoim narzeczonym.

„W końcu nadszedł dzień , w którym oficjalnie możemy powiedzieć ,że jesteśmy razem , a dokładniej ,że jesteśmy narzeczeństwem. Chciałabym tylko dodać, że Michał jest moją definicją miłości i szczęścia. I…no co mam wam powiedzieć szaleje za nim! ❤️
To najpiękniejsze przeznaczenie i niesamowite szczęście od losu”
– napisała

Na swoim Instagramie Ada pokazała także zdjęcie z zaręczyn, wyraźnie pokazując, jak imponujący pierścionek otrzymała od Michała.

Ada z Rolnik szuka żony pokazała pierścionek zaręczynowy

Partnerka Michała opowiedziała, czy trudno im było utrzymywać przed światem w tajemnicy swoje zaręczyny.

Ada z Rolnik szuka żony pokazała pierścionek zaręczynowy

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej