„Rolnik szuka żony 9”: Kiedy finał? Znaczące zmiany w emisji ostatniego odcinka

22 listopada 2022
Przez: : W.M.

Na ten dzień czekają wszyscy fani programu Rolnik szuka żony. Finał reality-show już w najbliższą niedzielę. Okazuje się, że ostatni odcinek Rolnik szuka żony wyemitowany ostanie na antenie TVP1 ze sporym opóźnieniem.

Najnowsza edycja Rolnik szuka żony niemal od samego początku emisji wzbudza ogromne emocje wśród widzów. W nowym sezonie mogliśmy bliżej poznać pięcioro bohaterów, którzy zdecydowali się szukać miłości przed kamerami.

Klaudia, Michał, Tomasz R. Mateusz oraz Tomasz K spośród nadesłanych do nich listów wybrali po trzy osoby, które zaprosili na swoje gospodarstwo. Po kilku dniach musieli zdecydować, czy chcą budować dalej relacje. Michał postanowił bliżej poznać Adę, Tomasz był przekonany, że najlepiej dogaduje się z Justyną, natomiast jedyna rolniczka w tej edycji na swojego partnera wybrała Walentyna. Zdecydowanie najwięcej działo się w relacjach Tomka i Mateusza. Po tym, jak Tomasz odprawił Zuzę, zdecydował się dać szansę relacji z Kasią, natomiast Mateusz spotkał się z Agnieszką, która wcześniej nie mogła pojawić się na nagraniach ze względu na sprawy osobiste.

Zobacz także: Zaskakujące zwroty akcji w programie. Tomek i Mateusz zdecydowali się na odważne decyzje

Zmiany w emisji finału Rolnik szuka żony

Wielkimi krokami zbliża się finał najnowszej edycji Rolnik szuka żony. To właśnie wtedy dowiemy się, czy pary, które powstały w programie, wciąż są razem. Na oficjalnym profilu reality-show pojawiła się informacja o zmianach w misji finałowego odcinka. Jak ogłoszono, ostatni odcinek Rolnik szuka żony zostanie wyemitowany z opóźnieniem i pojawi się na ekranach w najbliższą niedzielę 27 listopada o godzinie 22.00.

„I to już wszystko na dziś. Finał, który zobaczycie w przyszłą niedzielę o 22, nakręciliśmy dwa miesiące po tym odcinku.

To był czas dla nich. Bez kamer, wywiadów i całego tego zamieszania.

Co się wydarzyło przez ten czas?

Dowiecie się już za tydzień” – napisano na oficjalnym profilu

W finale Rolnik szuka żony ponownie zobaczymy uczestników i dowiemy się, czy ich relacje przetrwały próbę czasu.

Finał Rolnik szuka żony 9, fot. AKPA

źródło: TVP/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej