“Rolnik szuka żony 9”: Poznajcie kandydatów. Mają szansę na znalezienie miłości?

18 kwietnia 2022
Przez: : J.J

Przed nami kolejna już dziewiąta edycja programu Rolnik szuka żony. W Wielkanocną Niedzielę widzowie byli świadkami odcinka zerowego, w którym poznaliśmy kandydatów, którzy zgłosili się do programu z nadzieją na znalezienie drugiej połówki. Poznajcie ośmioro uczestników, z których tylko pięcioro otrzyma możliwość wystąpienia w programie.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów typu reality-show emitowany w polskiej telewizji. Rolnicy i rolniczki, którzy nie mają szczęścia w miłości w programie mają szansę poznać osoby, z którymi mogliby stworzyć prawdziwy związek. Za nami już osiem edycji, a każda z nich cieszyła się ogromną popularnością. Dla wielu rolników udział w programie okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę – nie tylko znaleźli miłość ale i założyli rodziny.

Zobacz także: Wszystko o programie Rolnik szuka żony.

W Wielkanocną Niedzielę produkcja zaprezentowała odcinek zerowy najnowszej dziewiątej edycji, która odbędzie się wraz z jesienną ramówką. Poznaliśmy w nim 8 kandydatów, którzy chcieliby spróbować swoich sił w programie. Pięciu z nich, którzy otrzymają największą ilość listów przejdzie do kolejnego etapu programu i być może znajdzie swoją drugą połówkę.

Kandydaci są w przedziale wiekowym 23 – 42 lata. Wśród nich znajdują się również dwie rolniczki.

Kandydaci do Rolnik szuka żony 9

Tomasz K. ma 24 lata. Wraz z bratem i rodzicami prowadzi blisko 60 hektarowe gospodarstwo, które specjalizuje się w w produkcji roślinnej. Próbował żyć w mieście, jednak szybko stwierdził, że to na wsi jest jego miejsce. Ostatnia poważna relacja rolnika zakończyła się w 2018 roku. Marzy o znalezieniu drugiej połówki i założeniu rodziny, z którą bardzo chciałby zamieszkać w rodzinnej miejscowości. Swoją przyszłość wiąże z gospodarstwem i rodzinną firmą.

Kasia ma 38 lat i jest właścicielką ośrodka jeździeckiego, którego stworzenie było jej największym marzeniem. Swojego czasu była trenerką. Na swoim koncie ma sukcesy i medale, które zdobyła nie tylko w Polsce ale i na skalę europejską, a nawet światową. Choć miała w życiu kilka poważniejszych relacji, żadna z nich nie przetrwała. Kasia szuka pewnego siebie mężczyznę, który wie, czego chce od życia. Z racji tego, że jest wysoką kobietą chciałaby aby jej partner był chociaż troszkę od niej wyższy.

Mateusz ma 28 lat i prowadzi 30 hektarowe gospodarstwo, na którym hoduje ponad 600 kóz. Uwielbia sport. Swojego życia próbował również poza wsią, jednak to właśnie tam czuje się najlepiej i wiąże z nią swoją przyszłość. Mateusz w programie Rolnik szuka żony będzie szukał kobiety, z którą mógłby założyć rodzinę. Od razu zwrócił uwagę na kobiety, które uwielbiają kolczyki i tatuaże – temu mówi stanowczo nie!

Tomasz R. to kolejny rolnik, który zgłosił się do programu z nadzieją na znalezienie miłości. Rolnik prowadzi gospodarstwo nastawione na produkcję mleka i bydła opasowego. Poza tym jest złotą rączką, która potrafi wszystko naprawić, a również świetny z niego kucharz. Ma dużą rodzinę, przez co sam jest bardzo rodzinny. Był w 7-letnim związku, który rozpadł się 3 lata temu. Ma trzy córki, które są oczkiem w jego głowie. U kobiet ceni dobre serce i zaufanie.

33-letni Krzysztof prowadzi 35-hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w hodowli krów mlecznych rasy holsztyńsko-fryzyjskiej oraz uprawach roślinnych. Uwielbia szybkie auta i sporty walki. Trzy razy był w poważnym związku, jednak każdy z nich zakończył się niepowodzeniem. Jak się okazuje, partnerkom Krzysztofa nie pasowało to, że jest rolnikiem. Marzy o poważnej relacji i kobiecie, z którą mógłby się zestarzeć.

Tomasz W. ma 32 lata i prowadzi spore gospodarstwo sadownicze na Mazowszu. Oprócz życia na gospodarstwie interesuje się siatkówką i piłką nożną. Otwarcie mówi o ideale kobiety, której szuka. Rolnikowi marzy się szczera i szczupła brunetka, najlepiej bez bagażu przeszłości. Odrzucają go również kobiety palące papierosy. Uważa, że jest człowiekiem bezkonfliktowym.

Michał jest najmłodszym uczestnikiem – ma jedynie 23 lata. Wraz z rodzicami utrzymuje 130-hektarowe gospodarstwo. Główną zajmują się hodowlą krów mlecznych, których jest ok. 150 sztuk. Posiadają również konie ciężkie – zimnokrwiste. Początkowo nie wiązał przyszłości z rolnictwem – wstąpił nawet do Wojsk Obrony Terytorialnej. Stwierdził jednak, że nie jest to dla niego przez co wrócił na gospodarstwa, czyli do tego, co daje mu największą radość. Nigdy nie był w poważnym związku. Marzy o poznaniu kobiety, która zaakceptuje zarówno jego zalety, jak i wady.

Klaudia ma 25 lat i jasno sprecyzowane plany na przyszłość. Mocno związana jest z domem rodzinnym i gospodarstwem przy którym prowadzi własną plantację świerków i rozwija ekologiczną hodowlę kur niosek. Dodatkowo, wraz z rodzicami zajmują się uprawą łubinu i kukurydzy oraz prowadzą sklep spożywczy.

Jak myślicie, kto ostatecznie wystąpi w dziewiątej edycji programu Rolnik szuka żony? Macie już swoich faworytów?

Źródło: Instagram programu Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej