“Rolnik szuka żony 9”: Mateusz odrzucił WSZYSTKIE kandydatki? Na finale pojawił się z …?

25 października 2022
Przez: : M.S.

Mateusz z Rolnik szuka żony 9 prawdopodobnie nie znalazł miłości w programie i odrzucił wszystkie swoje kandydatki. Po ostatnim odcinku programu, mężczyzna wzbudził wiele kontrowersji a widzowie nie pozostawili na nim suchej nitki. Uczestnik wciąż miał pretensje o to, że kobiety nie zabiegają o jego względu. wiele wskazuje na to, że rolnik nie odnalazł miłości w reality-show.

Rolnik szuka żony to program, który od lat wzbudza ogromne zainteresowanie wśród widzów. To jedno z pierwszych reality-show emitowanym w polskiej telewizji, w którym uczestnicy poszukują miłości. Na przestrzeni wielu edycji swoje drugie połówki udało się znaleźć wielu rolnikom, między innymi Ania i Grzegorz Bardowscy, Małgosia Borysewicz i Paweł oraz Paweł Bodzianny i Marta Paszkin.

Aktualnie w Telewizji Polskiej emitowany jest 9. sezon programu Rolnik szuka żony. Wśród rolników poszukujących tej jedynek jest Mateusz, który do swojego gospodarstwa zaprosił trzy kandydatki: Martynę, Karolinę i Zuzannę. W ostatnim odcinku mężczyzna wyraźnie rozczarował się zachowaniem kobiet, które nie wykazywały inicjatywy i chęci poznania go bliżej. Co więcej, kandydatki do zdobycia serca Mateusza uznały, że nie będą ze sobą rywalizować o jego względy, co nieco zszokowało rolnika.

Jednak najbardziej zaskakującą sytuacją w odcinku było to, gdy Mateusz nagle pożegnał jedną z uczestniczek.

Nie wiem, czy dobrze robię. Chodzi o to, czy nie będziesz zła, jeśli będę kontynuował znajomość z dziewczynami, które zostały w domu?” – zwrócił się do Zuzi Mateusz.

Kobieta była rozczarowana decyzją rolnika:

„Dziś sobie myślę, że zaczyna coś się dziać z mojej strony, ale okazało się, że od jego strony chyba nie”  – powiedziała przed kamerą Zuzanna.

Mateusz zasugerował, że podejmie kolejne kroki, jeśli pozostałe z kandydatek nie zmienią swojego zachowania:

„Jeśli sytuacja będzie taka sama jaka była, będę musiał podjąć kolejne kroki” 

Zachowanie mężczyzny bardzo nie spodobało się widzom, którzy nie kryli swojego rozczarowania rolnikiem.

Mateusz odrzucił WSZYSTKIE kandydatki

Wiele wskazuje na to, że Mateusz nie znalazł miłości w programie, gdyż jak podaje jeden z portali plotkarskich, w finałowym odcinku programu Rolnik szuka żony pojawił się sam.

„Dziś sobie myślę, że zaczyna coś się dziać z mojej strony, ale okazało się, że od jego strony chyba nie”  – podaje informator Pomponika.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy taki przypadek w programie. W 6. edycji rolnik Waldemar już na etapie czytania listów odrzucił wszystkie kandydatki i zrezygnował z dalszego uczestnictwa w programie. Natomiast w 8. sezonie Stanisław mimo, że trafił na wyjątkowe dziewczyny w programie, odrzucił wszystkie trzy i odesłał je kwitkiem.

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz odrzucił pierwszą kandydatkę

Źródło: Pomponik, Instagram rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej