„Rolnik szuka żony 9”: Tomasz zachwycił się prawie 20 lat młodszą i ciężarną kobietą. Widzowie nie dowierzają

19 września 2022
Przez: : W.M.

Pierwszy odcinek programu Rolnik szuka żony już za nami. Widzowie poznali bliżej wszystkich rolników i rolniczkę, którzy przed kamerami szukać będą drugiej połówki. Po raz pierwszy w historii programu, jeden z uczestników zaprosił na spotkanie kobietę spodziewającą się dziecka z innym mężczyzną. Tomasz nie ukrywał, że uroda młodszej o 18 lat dziewczyny zrobiła na nim spore wrażenie.

Rolnik szuka żony 9

Po dwóch tygodniach opóźnienia w końcu na antenie TVP wystartowała nowa edycja programu Rolnik szuka żony. To już dziewiąty sezon reality-show, w którym rolnicy szukać będą miłości swojego życia. Bohaterami nowej edycji są Klaudia, Michał, Tomasz R., Mateusz oraz Tomasz K..

W pierwszym odcinku Rolnik szuka żony prowadząca Marta Manowska odwiedziła rolniczkę i rolników, aby przekazach im listy od widzów. Bohaterowie nowej edycji reality-show nie ukrywali ekscytacji i z wielkim skupieniem czytali nadesłane do nich listy. Rekordzistą w tej edycji został Tomasz K., do którego napisało aż 129 pań. Nieco mniej, gdyż 100 listów otrzymała jedyna rolniczka w tej edycji Klaudia.

Tomasz R. z Rolnik szuka żony

Tomasz R. jest jednym z uczestników nowej edycji Rolnik szuka żony. 41-letni Mężczyzna na co dzień prowadzi 35-cio hektarowe gospodarstwo, w którym produkuje się mleko i bydło opasowe. Rolnik zgłaszając się do reality-show, zdradził, jakiej kobiety szuka. Jak mówił w wizytówce, szuka tradycjonalistki, chodzącej do kościoła. Jak dodał, wygląd nie gra dużej roli, gdyż liczy się dla niego wnętrze drugiego człowieka.

Zobacz także: Kim jest Tomasz R. z Rolnik szuka żony?

Tomasz już raz miał małżonkę, jednak po 7 latach ich małżeństwo się rozpadło. Teraz liczy na to, żeby zacząć wszystko od nowa. Jak dodał, także wiek partnerki oraz to, czy ma dziecko, nie ma dla niego znaczenia.

„Raczej nie powinna być ode mnie starsza, ale jeśli młodsza, to może być nawet różnica 10 lat. Może być dziewczyna z dzieckiem” – mówił uczestnik

W pierwszym odcinku podobnie jak pozostali rolnicy, Tomasz miał okazję zapoznać się z treścią nadesłanych niego listów. Gdy otworzył jeden z nich i zobaczyć zdjęcia niemal 20 lat młodszej i pięknej kobiety, uśmiech nie schodził z jego twarzy.

Klaudia, autorka listu zdradziła jednak, że jest w ciąży i niedługo zostanie mamą. Gdy Tomasz zadzwonił do niej, aby bliżej ją poznać i zapytać, co skłoniło ja do zgłoszenia się do programu, dziewczyna wyznała, że zrobiło na niej wrażenie, że rolnik jest otwarty na to, że pojawi się dziewczyna z dzieckiem.

Ostatecznie Tomasz zaprosił ją na spotkanie i wszystko wskazuje na to, że Klaudia pojawi się w drugim odcinku Rolnik szuka żony.

Widzowie, którzy widzieli pierwszy odcinek reality-show, wyjątkowo sceptycznie podchodzą do całej tej sytuacji.

“Kandydatka w ciąży i -20 lat. Dużo już widzieliśmy w tym show, ale takiej akcji chyba się nikt nie spodziewał!”

“Mam wrażenie że niektóre kandydatki niestety chcą tylko zaistnieć w tv..”

“Co to za dziwna akcja, laska w ciąży, prawie 20 lat młodsza. Czy to jakaś prowokacja dla oglądalności???” – czytamy na oficjalnym profilu

źródło: TVP/Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej