„Rolnik szuka żony”: Ada i Michał biorą ślub lada dzień. 20-latka pokazała zdjęcia z wieczoru panieńskiego

13 czerwca 2023
Przez: : W.M.

Ada i Michał poznali się w ostatniej edycji Rolnik szuka żony. Para po kilku miesiącach znajomości szykuje się do ślubu. 20-latka pokazała zdjęcia z wieczoru panieńskiego.

Zakończona kilka miesięcy temu 9 edycja programu Rolnik szuka żony na pewno pozostanie w pamięci fanów reality show, ponieważ w finałowym odcinku aż czterech bohaterów potwierdziło, że udało im się znaleźć miłość przed kamerami.

Klaudia i Walentyn, Tomasz i Kasia, Michał i Ada oraz Tomasz i Justyna w rozmowie z Martą Manowską potwierdzili, że mimo upływu czasu wciąż są razem i darzą się uczuciem. Chociaż wielu fanów Rolnik szuka żony trzymało kciuki za wszystkich zakochanych, niedawno Kasia i Tomek potwierdzili, że ich związek to już przeszłość, ale nie mówili o powodach ich rozstania.

W finałowym odcinku widzów Rolnik szuka żony czekała spora niespodzianka. Poza tym, że Ada i Michał, potwierdzili, że ich miłość kwitnie, para podzieliła się radosną nowiną, ogłaszając, że są już zaręczeni. Młody rolnik wyjawił, że poprosił o rękę swoją wybrankę dzień przed pojawieniem się na nagraniach w studio.

Ada i Michał z Rolnik szuka żony biorą ślub

Po zakończeniu emisji odcinków 9 edycji Rolnik szuka żony Ada i Michał nie ukrywali, że chcą się szybko pobrać i planują ślub.

Wszystko wskazuje na to, że rolnik i jego 20-letnia wybranka już lada chwila staną na ślubnym kobiercu.

Na profilu Adrianny z Rolnik szuka żony pojawiły się już zdjęcia z jej wieczoru panieńskiego, który jak się okazuje, zorganizowały dla narzeczonej Michała jej siostra oraz przyjaciółki.

Wkrótce Ada zorganizowała na swoim profilu popularne Q&A, odpowiadając na pytania swoich obserwatorów. Wówczas 20-latka wyjawiła, że wieczór panieński był dla niej niespodzianką, a wyjątkowy czas spędziła w małym domku niedaleko Łodzi w towarzystwie swoich koleżanek. Ada wyjawiła, że miała jedyną prośbę do siostry, która organizowała jej wieczór panieński, gdyż nie chciała spędzać go w żadnym klubie.

Prośba Ady została spełniona, a miłe chwile z ostatnich chwil przed zamążpójściem uwiecznione zostały przez profesjonalnego fotografa.

Panieński Ady z Rolnik szuka żony, fot. Instagram
Michał, Adrianna, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej