„Rolnik szuka żony”: Joanna i Kamil zostali rodzicami. Wybrali dla dziecka popularne imię

27 października 2022
Przez: : W.M.

Kilka miesięcy temu okazało się, że Joanna i Kamil z 8. edycji Rolnik szuka żony spodziewają się dziecka. Po miesiącach oczekiwania na nowego członka rodziny, dziecko w końcu pojawiło się na świecie. Dumni rodzice pokazali pierwsze zdjęcie maleństwa i przy okazji zdradzili, jak się nazywa.

Joanna i Kamil

Kamil był jednym z bohaterów 8. edycji programu Rolnik szuka żony. Młody rolnik miał nadzieję, że odnajdzie miłość przed kamerami i tak też się stało. Joanna szybko wpadła w jego oko i z zaproszonych na swoje gospodarstwo kandydatek właśnie z nią dogadywał się najlepiej.

Joanna i Kamil zakochali się w sobie niemal od razu i w finałowym odcinku Rolnik szuka żony mężczyzna oświadczył się swojej wybrance przed kamerami.

We wrześniu tego roku media zelektryzowała wiadomość o tym, że Joanna i Kamil spodziewają się dziecka. Wielgosz potwierdziła te informacje i wyznała, że nie chcieli o tym mówić publicznie, ale zdecydowali się na ten krok, gdyż pewna “życzliwa” im osoba próbowała sprzedać te informacje.

Zakochani stwierdzili, że będzie lepiej, gdy sami uprzedzą plotkarskie portale o tym, że spodziewają się dziecka.

„Unikając zbędnych plotek, związanych z artykułami, które w najbliższym czasie mogą się pojawić chcemy Was poinformować, że jestem w ciąży. Proszę nie piszcie gratulacji, bo na to przyjdzie jeszcze czas… Chcielibyśmy tylko spokoju, bo to w tym czasie jest najważniejsze” – napisała Asia na swoim Instagramie

Joanna Wielgosz urodziła

Joasia podczas ciąży nie była wyjątkowo aktywna na Instagramie. Uczestniczka Rolnik szuka żony przeprosiła za to swoich obserwatorów, ale wyjaśniła, że nie znosi ciąży najlepiej i chce się skupić się na sobie i swoim zdrowiu.

Zobacz także: Asia Wielgosz po raz pierwszy pokazała się z ciążowym brzuszkiem.

Jak się właśnie okazało, Joanna i Kamil z Rolnik szuka żony zostali rodzicami. Radosną informację przekazano na oficjalnym profilu reality-show.

„Nasza rolnikowa rodzina się powiększyła!”

Jak dowiadujemy się z opisu pod zdjęciem, Asia i Kamil doczekali się córeczki, dla której wybrali imię Antonina.

„Przywitajcie 2930 gram i 53 centymetry szczęścia i słodyczy – córkę Asi i Kamila – Antosię!”

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele gratulacji, do których oczywiście dołączamy!

źródło: Instagram Rolnik szuka żony/Instagram Joanny Wielgosz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej