„Rolnik szuka żony”: Justyna skomentowała rozstanie z Tomaszem. Już wszystko jasne

3 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Od kilku dni media przekazywały, że nad związkiem Tomasza i Justyny zawisły czarne chmury. Rolnik i jego wybranka jednak się rozstali? Justyna postanowiła skomentować ostatnie doniesienia i jasno wyjaśniła, jaka jest prawda.

Justyna i Tomasz są jedną z czterech par, które poznały się w 9. edycji Rolnik szuka żony. Rolnik od początku nie ukrywał, że Justyna jest jego faworytką, dlatego to właśnie ją wybrał ze trzech zaproszonych na swoje gospodarstwo kandydatek.

Jedyną z przeszkód, która miała stanąć im na drodze, była spora odległość dzieląca ich miejsca zamieszkania. Justyna miała obawy przez tym, aby drastycznie zmienić życie swoje i swojego syna, z którym mieszka i przeprowadzić się do rolnika.

W ostatnim odcinku Rolnik szuka żony widzowie, którzy kibicowali tej parze, odetchnęli z ulgą. Okazało się, że rolnik i jego wybranka wciąż są razem, jednak w ostatnich dniach w mediach zaczęły pojawiać się informacje o tym, że Justyna i Tomasz przeżywają poważny kryzys w związku.

Justyna i Tomasz rozstali się?

W finałowym odcinku Rolnik szuka żony okazało się, że Justyna i Tomasz poważnie myśl o wspólnej przyszłości.

Niedawno jeden z portali przekazał niepokojące wieści dotyczące związku Justyny i Tomasza. Para miała przeżywać kryzys, a wszystko spowodowane miało być tym, że Justyna podobno źle znosiła sytuację związaną z byłą żoną Tomasza.

„Jest bardzo nerwowo. Tomek robi, co może, by jakoś załagodzić sytuację. Kocha Justynę i stara się znosić wszystko ze spokojem, uspokajać ją, a jednocześnie okazywać szacunek matce swoich dzieci. Nie jest łatwo. […] Justyna z trudem znosi całą sytuację i nie chce brać udziału w rodzinnych przepychankach. Sama ma za sobą rozstanie i wie, jak byli partnerzy potrafią być mściwi. Ze względu na syna pragnie, by cała sprawa wyglądała jasno i klarownie” – przekazał informator serwisu Plejada

Wszystko wskazuje jednak na to, że informacje te nie mają wiele wspólnego z prawdą. Na Instagramie wybranki Tomasza R. co chwile pojawiają się nowe zdjęcia, na których zakochani chwalą się swoją miłością, a niedawno udali się nawet na wspólne wakacje.

Pod jednym z postów Justyna dosadnie odniosła się do ostatnich medialnych doniesień.

„Wow ..a media bębnią o rozstaniu ” – skomentowała zdjęcia Justyny i Tomka internautka.

Odpowiedź Justyny wyraźnie sugeruje, że ostatnie informacje przekazywane przez media, są nieprawdziwe.

„ah te nasze media he😂” – skomentowała

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej