„Rolnik szuka żony”: Już niebawem ślub Asi i Kamila! Znamy szczegóły!

17 marca 2023
Przez: : M.J

Asia i Kamil byli bohaterami 8. edycji programu Rolnik szuka żony. Okazuje się, że już niebawem para stanie na ślubnym kobiercu, a wśród zaproszonych gości nie zabraknie innych uczestników z show telewizyjnej Jedynki z Martą Manowską na czele. Kiedy powiedzą sobie sakramentalne TAK? Ślub już tuż tuż…

Związek Asi i Kamila z Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony to jednak z tych produkcji, w której okazuje się, że naprawdę można znaleźć swoją drugą połówkę. Przekonali się o tym na własnej skórze Joanna i Kamil, którzy zdecydowali się na udział w 8. edycji reality-show.

Kamil zaprosił na swoje gospodarstwo trzy dziewczyny, jednak ostatecznie to Joanna skradła serce rolnika. Szybko doszli do wniosku, że są dla siebie stworzeni, a podczas finałowego odcinku programu Kamil zdecydował się na zaręczyny. Nie czekali zbyt długo, aby razem zamieszkać i kiedy zaczęli planować ślub okazało się, że Asia jest w ciąży.

ZOBACZ TAKŻE: „Rolnik szuka żony”: Joanna i Kamil spodziewają się dziecka. W tle przykre okoliczności…

Niestety, ale ciąża Joanny nie przebiegała książkowo, dlatego też ślub musieli odłożyć w czasie. Kamil i Asia doczekali się zdrowej i silnej córeczki Antosi i to właśnie teraz mogą skupić się zawarciu związku małżeńskiego.

Ślub Joanny i Kamila z Rolnik szuka żony

Joanna już jakiś czas temu wspominała, jak chce, aby wyglądał ten najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. Wyznała, że to jej córeczka będzie najważniejszą druhną. Wesele zorganizowane będzie w stylu boho.

Nasze wesele będzie w stylu boho. Suknię zaprojektował dla mnie Maciej Domański, który ma wielki talent. Już jestem w niej zakochana! Będą wszyscy, z którymi mamy kontakt, a więc na weselu będzie duża rodzinka”- zdradziła Joanna.

Para z Rolnik szuka żony stanie na ślubnym kobiercu 9 września 2023 roku. Ceremonia odbędzie się w stronach panny młodej w kościele św. Andrzeja Boboli w Gębicach. Nie będzie to kameralna uroczystość, bowiem na liście gości znajduje się niemal 150 osób w tym m.in. Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Kamila Boś, czy Roksana. Na weselu będzie się bawić także Marta Manowska.

ZOBACZ TAKŻE: Asia przeszła metamorfozę! Kamil na pewno będzie zachwycony

Źródło: super express / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej