”Rolnik szuka żony”: Kolejne zmiany w emisji! TVP wyemituje dodatkowe odcinki!

17 października 2022
Przez: : M.J

Nowa edycja Rolnik szuka żony wzbudza skrajne emocje wśród widzów, a to wszystko za sprawą emisji programu. Premiera pierwszego odcinka została przesunięta o dwa tygodnie, a następnie nie zobaczyliśmy reality-show przez mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Co się z tym wiąże, Telewizja Polska zdecydowała o dodatkowej emisji odcinków, ponieważ “nie wyrobi się” z finałem przed mundialem w Katarze. Kiedy w takim razie zobaczymy nowe odcinki?

Zmiany w emisji Rolnik szuka żony

Nowa edycja uwielbianego przez widzów reality-show już od samego początku napotyka problemy. Fani Rolnik szuka żony nie kryją, iż zmiany w emisji programu są dla nich uciążliwe. Przypomnijmy, że znacznie spadła oglądalność programu, a widzowie nie ukrywają swojego rozczarowania.

https://www.instagram.com/p/CiqAMxmohXT/

Emisja premierowego odcinka została wyemitowana dwa tygodnie po czasie ze względu na sportowe zmagania Polaków. We wrześniu sporo się działo i jak się okazuje, produkcja nie zdąży z emisją finałowego odcinka przed mundialem w Katarze. Tym samym zdecydowano o dodatkowej emisji, aby nadrobić zaległości. Kiedy w takim razie zobaczymy nowe odcinki Rolnik szuka żony?

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia nie zdradziła pozostałym kandydatkom, że jest w ciąży. „Już nie czuję się tak pewnie”

Dodatkowa pora emisji Rolnik szuka żony

Portal wirtualnemedia.pl dotarł do informacji na temat emisji nowych odcinków Rolnik szuka żony. Jak czytamy, finałowy odcinek zobaczymy 27 listopada po meczu Hiszpania-Niemcy.

“ Emisja finałowego odcinka programu „Rolnik szuka żony” planowana jest 27 listopada po meczu Hiszpania-Niemcy w ramach Mistrzostw Świata w Katarze“- podało biuro prasowe TVP.

Dodatkowo w listopadowe święta zostaną wyemitowane kolejne odcinki reality-show. W związku z tym, że TVP ma spore opóźnienie z emisją trzech odcinków, program pojawi się na naszych ekranach dodatkowo 1 oraz 11 listopada o godzinie 21:15.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Wielgosz po raz pierwszy pokazała się z ciążowym brzuszkiem

Sezon liczy 12 odcinków plus odcinek specjalny, który zawsze emitowany jest w Święta Bożego Narodzenia. Warto zaznaczyć, że nowy sezon programu przez zmianę harmonogramu nadawania boryka się z niską oglądalnością. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, poprzednią edycją oglądało średnio ponad 3 miliony widzów, natomiast trzy pierwsze odcinki obejrzało nieco ponad 2 miliony fanów tej produkcji.

Źródło: Wirtualnemedia / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej