„Rolnik szuka żony”: Magda została mamą po raz kolejny. Zdradziła, jakie otrzymała imię córeczka

22 maja 2023
Przez: : W.M.

Magdalena Bator dała się poznać bliżej widzom w 7 edycji Rolnik szuka żony. To dzięki programowi poznała swojego obecnego męża. Uczestniczka reality-show właśnie pochwaliła się radosną nowiną i ogłosiła, że po raz drugi została mamą!

Rolnik szuka żony pomógł odnaleźć miłość wielu uczestnikom, którzy zgłosili się do reality-show z nadzieją, że ich życie się zmieni. Jedną z osób, która właśnie dzięki programowi odnalazła swoją drugą połówkę, była Magdalena Bator.

Rolniczka była bohaterką 7 edycji programu i jak doskonale pamiętają wierni fani show, na swoje gospodarstwo zaprosiła Mateusza, Pawła oraz Adama. Ostatecznie Magda nie wybrała żadnego z kandydatów i nie ukrywała, że jest rozczarowana ich postawą. Magdalena zdecydowała się jeszcze raz przejrzeć nadesłane do niej listy i postanowiła odezwać się do Kuby, który nie mógł wcześniej przyjechać na nagrania do programu.

Pomiędzy Magdą i Kubą narodziła się miłość i w maju 2021 roku para powitała na świecie swojego synka Marcela, a nieco ponad rok później uczestniczka Rolnik szuka żony i jej wybranek scementowali swój związek i stanęli na ślubnym kobiercu.

Zobacz także: „Rolnik szuka żony’’: Kolejny ślub w programie!

Magdalena z „Rolnik…” urodziła

Chociaż Magda nie zniknęła z social-mediów i co jakiś czas raczyła swoich fanów nowymi zdjęciami, nie zdradziła, że spodziewa się kolejnego dziecka.

W poniedziałek 22 maja była uczestniczka Rolnik szuka żony zdradziła, że na świecie pojawiło się jej drugie dziecko – córeczka Martynka.

„Narodziny dziecka to magiczny i bardzo intymny moment w życiu 🥰👨‍👩‍👧‍👦. Powitaliśmy na świecie nasze nowo narodzone dziecko, nie możemy od niej oderwać wzroku. ❤️

Mamy już wszystko 🥰

Martynka

Nasza wymarzona córeczka”

Pod zdjęciem, na którym Magdalena z Rolnik szuka żony pokazała nowe norodzone dziecko, męża oraz synka, pojawiło się mnóstwo gratulacji. Obserwatorzy nie ukrywali zaskoczenia i życzyli rodzinie dużo szczęścia i zdrowia.

„Gratulacje kochani ♥️ cudownie wyglądacie a wasze szczęście to taki miód na serducho że nie mam słów”

Ale niespodzianka 😃 Gratulacje, ślicznie wyglądacie. Dużo zdrówka dla całej rodzinki” – czytamy pod postem

Dołączamy do gratulacji i życzymy wszystkiego dobrego!

Magdalena z Rolnik szuka żony urodziła, fot./AKPA
Magdalena z Rolnik szuka żony urodziła, fot./AKPA
Magdalena z Rolnik szuka żony urodziła, fot./AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej