“Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny już po ślubie! Jak prezentowała się panna młoda? Mamy zdjęcia

12 marca 2022
Przez: : M.J

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny 12 marca 2022 zostali małżeństwem. W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z ceremonii ślubnej pary, która poznała się w programie Rolnik szuka żony. Jak prezentowała się ciężarna panna młoda? Marta i Paweł są już po ślubie!

Początki Marty Paszkin i Pawła Bodziannego

Paweł zdecydował się poszukać swojej drugiej połówki w programie Rolnik szuka żony i jego decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Na swoje gospodarstwo zaprosił trzy kobiety, jednak to Marta od początku była faworytką rolnika.

Marta i Paweł zdecydowali się kontynuować swoją znajomość już bez obecności kamer i udało się im stworzyć szczęśliwy związek. Obydwoje wychowują również córkę Marty z poprzedniego związku, a już niebawem sami przywitają na świecie swojego pierwszego wspólnego potomka.

Jeszcze przed przyjściem na świat maluszka, rolnikowa para zdecydowała się zawrzeć związek małżeński. Przez ostatnie tygodnie mogliśmy śledzić przygotowania Marty i Pawła do tego wyjątkowego dnia, a teraz możemy już zobaczyć, jak prezentowali się w dniu ślubu. Sukienka Marty pięknie podkreślała jej ciążowe krągłości.

Ślubna stylizacja Marty Paszkin

Paweł i Marta zdecydowali się przed narodzinami dziecka wziąć ślub cywilny, na który zaprosili tylko najbliższe osoby. Para zapowiedziała również, że ma w planach ślub kościelny z hucznym weselem, jednak odbędzie się to wraz z chrzcinami ich synka. Tym samym Marta i Paweł są już po ślubie.

Zobacz także: Kiedy rodzi Marta Paszkin?

Marta zaprezentowała się w pięknej kremowej kreacji, która podkreślała jej ciążowe krągłości. Dodatkowo dobrała do tego błyszczące szpilki w kolorze sukienki. Zdecydowała się również na skromne upięcie włosów. Musicie przyznać, że z Pawła prawdziwy szczęściarz.

Marta Paszkin.
Ślubna kreacja Marty Paszkin.

Pod postem na oficjalnym profilu programu Rolnik szuka żony pojawiła się cała masa gratulacji od internautów. My również się do nich dołączamy. Życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia.

Jak podoba Wam się kreacja panny młodej?

Źródło: Instagram Rolnik szuka żony / Marty Paszkin

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej