„Rolnik szuka żony”: Mateusz w końcu zdradził, czy jest w związku. Już wszystko jasne

20 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Mateusz był jednym rolnikiem z ostatniej edycji Rolnik szuka żony, który nie zakończył udziału w programie u boku jednej ze swoim wybranek. Czy teraz jego serce w końcu jest zajęte? Co z Agnieszką, do której odezwał się po odrzuceniu swoich kandydatek?

Zakończona niedawna 9 edycja Rolnik szuka żony z pewnością przejdzie do historii. W finałowym odcinku okazało się, że aż czterech bohaterów reality-show odnalazło w programie prawdziwą miłość. Klaudia zdecydowała się kontynuować relacje z Walentynem, Tomasz z Justyną, młodszy Tomasz z Kasią, natomiast Michał z Adą. Jak się okazało, najmłodszy z rolników poprosił dzień wcześniej swoją wybrankę o rękę i para planuje już nawet ślub.

Jedynie Mateusz zakończył swój udział w Rolnik szuka żony jako singiel. Po tym, jak podziękował wszystkim swoich kandydatkom, spotkał się z jeszcze jedną kobietą, która napisała do niego list. Wiele wskazywało na to, żeRolnik jest otwarty na nową relację. Mateusz z Rolnik szuka żony w końcu zdradził, czy nadal jest singlem.

Mateusz Budych ma nową dziewczynę?

Wielu fanów programu Rolnik szuka żony zastanawiało się, jak potoczyły się losy Mateusza, który ostatecznie podziękował wszystkim zaproszonym na swoje gospodarstwo kandydatkom. Czy w życiu uczuciowym rolnika coś się zmieniło?

Budych który aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, zorganizował niedawno popularne na Instagramie Q&A. 27-letni rolnik starał się odpowiadać na pytania swoim obserwatorów i jak można było się domyślić, większość z nich związana była z programem, w którym występował oraz jego życiem prywatnym.

Jedne z internautów wprost zapytał, czy Mateusz jest w związku. Okazuje się, że serce rolnika wciąż jest wolne.

„Z tego co mi wiadomo to nie”- wyznał Mateusz

Mateusz wyjaśnił także, jak potoczyła się jego relacja z Agnieszką, którą widzowie mieli okazje poznać krótko przed finałowym odcinkiem.

„Rozwinęła się tylko jako relacja koleżeńska, to jest życie. Czasem tak bywa, ale daliśmy sobie szansę na poznanie się i uważam, że w życiu trzeba sobie dawać szansę, nic na siłę” – zdradził

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej