„Rolnik szuka żony”: Minął ponad rok od śmierci Krzysztofa. Wiadomo, co słychać u Bogusi

19 października 2023
Przez: : W.M.

Bogusia i Krzysztof poznali się dzięki programowi Rolnik szuka żony. Wszystko zapowiadało, że para będzie żyła długo i szczęśliwie, jednak po kilku miesiącach rolnik niespodziewanie targnął się na swoje życie. Żona Krzysztofa przez długi czas nie mogła pogodzić się z tym, co się stało. Teraz znajomi kobiety zdradzi, w jakim jest stanie.

Krzysztofa Pachucki był jednym z bohaterów 8 edycji Rolnik szuka żony. Rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo trzy kandydatki, jednak niemal od początku bliską więź nawiązał z Bogusią, której oświadczył się przed kamerami. Krótko po zakończeniu emisji odcinków z ich udziałem para wzięła ślub i wszystko zapowiadało się, że ich historia zakończy się happyendem. Niestety Krzysztof chorował na depresję, która miała wpływ na to, jak potoczyły się ich losy.

Bogusia była wsparciem dla męża w trudnych chwilach. Niestety, walka z depresją okazała się zbyt trudna. 6 czerwca Krzysztof Pachucki opuścił swój dom i już nigdy do niego nie wrócił. Trwały poszukiwania, w których uczestniczyli funkcjonariusze policji, strażacy oraz sąsiedzi. Niestety finał tych poszukiwań okazał się tragiczny, gdy żona Krzysztofa znalazła jego ciało w ich gospodarstwie.

Początkowo media przekazywały, że Bogusia pozostała na gospodarstwie razem z synem po śmierci Krzysztofa. Mówiono, że wdowa nie wychodzi z domu i nie pokazuje się na wsi. Jednak ostatecznie podjęła trudną decyzję o opuszczeniu wsi i przeprowadzce do Warszawy.

Zobacz także: Marta Manowska nie może się pogodzić ze śmiercią Krzysztofa! Jej słowa rozrywają serce…

Co robi Bogusia z Rolnik szuka żony po śmierci Krzysztofa?

Od śmierci męża minął już ponad rok, a Bogusia nadal unika mediów i nie udziela publicznych wywiadów na temat swojego życia.

Według najnowszych informacji, żona zmarłego rolnika uczestniczyła niedawno w weselu Asi i Kamila, którzy tak jak ona z Krzysztofem poznali się w 8 sezonie Rolnik szuka żony.

Jak twierdzi źródło portalu, Bogusia nadal nie pogodziła się ze śmiercią swojego męża.

Minął rok żałoby i ta kobieta może, a nawet powinna wychodzić do ludzi. Jest bardzo delikatna, uczuciowa i nie lubi nadmiernego zainteresowania swoją osobą. Asia i Kamil oraz ich goście wspaniale zadbali o prywatność Bogusi i nie pokazywali jej na filmach i zdjęciach wrzucanych do sieci” – mówi znajoma

Bogusia i Krzysztof, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej