Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony”: Paweł oświadczył się Marcie. Pierścionek zaręczony robi wrażanie

Paweł i Marta wezmą ślub?

Z życia gwiazd

„Rolnik szuka żony”: Paweł oświadczył się Marcie. Pierścionek zaręczony robi wrażanie

Para, która poznała się w 7. edycji Rolnik szuka żony, przekazała radosne nowiny. Marta i Paweł zaręczyli się. Zobaczcie, jaki pierścionek zaręczony otrzymała przyszła panna młoda.

View this post on Instagram

A post shared by Paweł Bodzianny (@pawelfarmer)

Rolnik szuka żony

Program Rolnik szuka żony już nie raz udowodnił, że przed kamerami można odnaleźć prawdziwe uczucie. Przykładem na to są między innymi Marta Paszkin oraz Paweł Bodzianny. Rolnik, który dotychczas nie miał szczęścia w miłości, zgłosił się do programu, aby poznać swoją drugą połówkę. Marta wysłała list do Pawła i wkrótce mężczyzna zaprosił ją na swoje gospodarstwo.

Zobacz także: Staszek z 8. edycji zgłosił się do programu mając narzeczoną?

Chociaż między Pawłem i Martą doszło w programie do nieporozumienia i o mały włos przez żart rolnika uczestniczka nie wróciła do domu, ostatecznie wszystko skończyło się dobrze. Jakiś czas temu Marta razem z córką przeprowadziły się do mężczyzny i tworzą szczęśliwą rodzinę.

Zobacz także: Jak kiedyś wyglądała Marta z Rolnik szuka żony?

Poza programem Rolnik szuka żony widzowie oglądać mogli Martę i Pawła także w trzeciej edycji Dance dance dance. Mimo wielu trudności para świetnie radziła sobie na parkiecie i ostatecznie Paszkin oraz Bodzianny odpadli z tanecznego show na krótko przed wielkim finałem.

Marta i Paweł zaręczyli się

Wielu widzów, którzy oglądali Rolnik szuka żony z udziałem Marty i Pawła, trzymało kciuki za ich relację. Zakochani nigdy nie ukrywali, że myślą o ślubie, jednak pandemia mocno pokrzyżowała ich wspólne plany.

Wszystko wskazuje na to, że być może już niedługo Marta i Paweł scementują swój związek i powiedzą sobie tak. Jak zdradził sam rolnik, para jest już zaręczona. Na swoim Instagramie Bodzianny pochwalił się, że oświadczył się ukochanej.

„Szukał rolnik żony i znalazł ♥️ Cudowna, wyjątkowa najlepsza @marta_paszkin powiedziała TAK!” – pochwalił się Paweł

Pod zdjęciami pary, miedzy którymi doszukać się można także i takiego, na którym widać ogromny pierścionek zaręczony, momentalnie pojawiało się wiele gratulacji od internautów. Z faktu, że Marta i Paweł są już zaręczeni, wyjątkowo ucieszyła się także prowadząca program Rolnik szuka żony – Marta Manowska

„O wow❤️ to są wiesci! Gratulacje” – napisała Marta

Pawel i Marta z Rolnik szuka żony
Pierścionek zaręczynowy Marty Paszkin

My oczyśćcie dołączamy do gratulacji i życzymy parze wszystkiego dobrego!

źródło: Instagram Pawła Bodziannego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry