„Rolnik szuka żony”: Świąteczny odcinek. Jest zwiastun. Wiemy, które pary wystąpią w specjalnym odcinku

21 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Już wkrótce na ekranach pojawi się specjalny świąteczny odcinek Rolnik szuka żony. Dotąd nie było wiadomo, którzy uczestnicy pojawia się przed kamerami, aby opowiadać o swojej miłości, a także przygotowaniach do świąt. Produkcja w końcu zdradziła, które pary wystąpią w świątecznym odcinku Rolnik szuka żony.

Niedawno zakończyła się emisja najnowszego sezonu Rolnik szuka żony, w którym miłość odnalazły aż cztery pary. Klaudia i Walentyn, Justyna i Tomasz, Ada i Michał, Kasia i Tomasz, a jak się później okazało także i kandydatka Mateusza i kandydat Klaudii, Zuza i Konrad.

Już w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia kamery ponownie odwiedzi uczestników Rolnik szuka żony, który opowiadać będą, jak potoczyły się ich losy po programie oraz o swoich planach na przyszłość.

Kto wystąpi w świątecznym odcinku Rolnik szuka żony?

Świąteczny odcinek Rolnik szuka żony wyemitowany zostanie w pierwszy dzień Świat Bożego Narodzenia 25 grudnia o godz. 20:20 na antenie TVP1.

Marta Manowska spotkać się z parami, które odnalazły miłość w Rolnik szuka żony, jednak ponownie jak w poprzednim roku uczestnicy nie pojawią się w studio, a zaproszą prowadzącą do swoich domów.

Produkcja pokazała już zwiastun świetnego odcinka Rolnik szuka żony. Okazuje się, że przed kamerami ponownie wystąpili uczestnicy, którzy dali się poznać w nowej edycji. Jak widać w zapowiedzi, Manowska z pewnością odwiedzi Tomasza i Justynę, Michała i Adriannę, Klaudię i Walentyna oraz Tomka i Kasię.

Co ciekawe, w świątecznym odcinku widzów czeka także sporo zaskoczeń. Tomasz R. już w finale deklarował, że poważnie myśli o tym, żeby oświadczyć się Justynie. Mówił wtedy:

“W święta może się więcej wydarzy, może jakiś pierścionek zaręczynowy.”

W zwiastunie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony widać wyraźnie podekscytowaną Justynę.

Czy to się dzieje naprawdę, czy to mi się śni?

Czyżby oznaczało to, że rolnik faktycznie oświadczył się ukochanej?

Zobaczcie zwiastun:

Marta Manowska, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej