Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony”: Teresa zabrała głos po odrzuceniu przez Stanisława! Ma żal do rolnika?

Teresa i Stanisław z Rolnik szuka żony.

Z życia gwiazd

„Rolnik szuka żony”: Teresa zabrała głos po odrzuceniu przez Stanisława! Ma żal do rolnika?

Terasa od samego początku była typowana przez widzów na kandydatkę do serca Stanisława. Rolnik na swoje gospodarstwo zaprosił trzy dziewczyny i jak już wiemy, żadnej z nich nie wybrał. Teraz głos zabrała Teresa. Czy ma żal do Staszka, że jej nie wybrał?

Rolnik szuka żony 8

Poznaliśmy już wybory wszystkich rolników i rolniczek w 8. sezonie programu Rolnik szuka żony. Nie da się ukryć, że wśród widzów spore emocje wzbudzał Stanisław, który do samego końca nie mógł się zdecydować, z którą z dziewczyn chciałby kontynuować relację.

Zobacz także: Dlaczego Staszek nie podjął decyzji? Produkcja zabrała głos!

Przypomnijmy, że Stanisław na swoje gospodarstwo zaprosił trzy kandydatki. Widzowie niemal od razu zapałali sympatią do Teresy, która wydawałoby się, jest idealną partnerką dla rolnika. Choć produkcja programu długo trzymała nas w niepewności, to jak się okazało, ostatecznie Stanisław nie wybrał żadnej ze swoich kandydatek.

Stanisław z Rolnik szuka żony
Stanisław nie wybrał żadnej z dziewczyn.

W niedzielnym odcinku widzowie w końcu poznali decyzję ostatniego rolnika, który swoim kandydatom był w stanie zaproponować jedynie przyjaźń po programie. Teraz głos w tej sprawie zabrała Teresa. Czy ma żal do rolnika, że tak długo ją zwodził?

Teresa z Rolnik szuka żony zabrała głos po decyzji Staszka

Kandydatka do serca Stanisława prowadzi swój profil w mediach społecznościowych i to właśnie tam pojawił się wpis. Teresa na wstępie podziękowała widzom za ogrom wsparcia:

“Coś się kończy, coś się zaczyna 🙂 chcę podziękować wszystkim za tyle dobrych słów, wiadomości, wsparcia i dobrych myśli. Ich ogrom mnie szczerze miło zaskoczył! Za kibicowanie, niektóre śmieszne żarty 😁 szczególne podziękowania dla osób które oglądając pamiętały, że widzą kilka minut z kilku dni 😊 “

Zobacz także: Stanisław zabrał głos po tym, jak został pokazany w złym świetle!

Dziewczyna nie ukrywa, że jest pełna wdzięczności za to, że mogła poznać Stanisława, oraz Aleksandrę i Roksanę, które również zamieszkały na gospodarstwie rolnika. Jak zaznaczyła na koniec, jest szczęśliwa, że mogła być częścią programu, dzięki któremu poznała wspaniałych ludzi:

“bardzo się cieszę, że mogłam poznać Stanisława, Aleksandrę oraz Roksanę. Rodziców i Braci. Są bardzo dobrymi, ciekawymi, inspirującymi ludźmi. Za tak ciepłe przyjęcie i za rozmowy. Za świetnie spędzony czas, za tyle powodów do śmiechu i uśmiechu. Dla mnie program się skończył, ale na szczęście zostało to co najważniejsze – wspomnienia, doświadczenia i ludzie ❤️ dziękuję!”

Spodziewaliście się, że Stanisław nie wybierze żadnej z dziewczyn?

Źródło: Instagram Teresy z Rolnik szuka żony

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry