”Rolnik szuka żony”: To koniec związku Kasi i Tomka! Potwierdzili pojawiające się w mediach plotki

16 lutego 2023
Przez: : M.J

Kasia i Tomek poznali się w 9. edycji programu Rolnik szuka żony i przez jakiś czas po zakończeniu programu tworzyli udany związek. Niestety, ale od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się pogłoski, że ich relacja dobiegła końca. Teraz sami zainteresowani potwierdzili domysły. Co się stało?

Kasia i Tomek w Rolnik szuka żony

Tomek był jednym z bohaterów 9. edycji programu Rolnik szuka żony, który po przeczytaniu listów ostatecznie zaprosił na swoje gospodarstwo trzy kandydatki. Dość szybko podziękował jednej z pań i choć do samego końca nie wiedział, jaką podjąć decyzję, to ostatecznie postanowił bliżej poznać Zuzę i tym samym podziękował za udział w programie wyraźnie zasmuconej Kasi.

ZOBACZ TAKŻE: Zaręczyny w świątecznym odcinku “Rolnik szuka żony”! Widzowie są poruszeni

Niemniej jednak relacja Tomka i Zuzy szybko dobiegła końca, a rolnik postanowił odnowić znajomość z Kasią. W finałowym odcinku reality-show Tomek i Kasia nie ukrywali, że darzą się mocnym uczuciem i snują już plany na przyszłość. Jednak ostatnio niektórzy internauci zaczęli podejrzewać, że związek Tomka i Kasi także dobiegł końca, a dowodem na to miały być usunięte wspólne zdjęcia z ich profili w mediach społecznościowych. Teraz sami zainteresowani potwierdzili domysły internautów.

ZOBACZ TAKŻE: „Rolnik szuka żony”: To już koniec związku Kasi i Tomka? Fani mają dowody!

Kasia i Tomek.
scena z: Katarzyna, Tomasz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kasia i Tomek z Rolnik szuka żony rozstali się

Jak podaje portal echodnia.eu Kasia i Tomek potwierdzili im informacje na temat rozstania.

Początkowo, fani tylko domyślali się, że ich związek nie przetrwał próby czasu, ponieważ oboje usunęli z sieci wszystkie wspólne zdjęcia, my otrzymaliśmy potwierdzenie tych informacji od samych zainteresowanych”- czytamy.

Jak również możemy się dowiedzieć, Kasia i Tomek nie zamierzają się tłumaczyć z podjętej decyzji. Wiele wskazuje na to, że nie będą komentować swojego rozstania. Do tej pory żadne z nich nie zabrało oficjalnie w tej sprawie głosu.

Myślicie, że poznamy powód rozstania pary z programu Rolnik szuka żony?

Źródło: echodnia.eu / Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej