Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony”: Uczestnicy dokonali wyboru. Kogo zaprosili na gospodarstwa?

Rolnicy dokonali wyboru

Rozrywka

„Rolnik szuka żony”: Uczestnicy dokonali wyboru. Kogo zaprosili na gospodarstwa?

W ostatnim odcinku Rolnik szuka żony rolniczki oraz rolnicy musieli dokonać ostatecznego wyboru i zdecydować, kogo zaproszą na swoje gospodarstwa. Decyzja nie była łatwa. Polało się wiele łez.

Rolnik szuka żony

Nowy sezon programu Rolnik szuka żony zapowiada się niezwykle emocjonująco. Już po raz ósmy widzowie przyglądać się mogą losom rolników, który postanowili szukać swojej drugiej połówki przed kamerami. W nowej edycji reality-show tym razem oglądać można aż dwie rolniczki – Kamilę i Elżbietę, które także chciałyby u swojego boku mieć kochającego partnera. O uczucie walczą także Kamil, Stanisław oraz Krzysztof.

Czy w 8. sezonie Rolnik szuka żony bohaterowie odnajdą prawdziwą miłość? Jak uwodniły poprzednie edycje programu, przed kamerami faktycznie można poznać osobę, z która stworzy się kochającą rodzinę.

Kogo wybrali rolnicy?

W miniony wieczór widzowie zobaczyć mogli kolejny odcinek 8. sezonu Rolnik szuka żony, w którym uczestnicy musieli dokonać wyjątkowo istotnego wyboru. Elżbieta, Kamila, Stanisław, Kamil oraz Krzysztof musieli zdecydować, kogo zaproszą na swoje gospodarstwa.

Elżbieta, aby bliżej poznać swoich kandydatów, poprosiła ich o wykonanie doniczek z drewna. Mimo iż wybór wcale nie był łatwy, ostatecznie rolniczka postanowiła zaprosić do kolejnego etapu Marka, Ryszarda i Stanisława.

Zobacz także: Internauci wiedzą kogo wybierze Krzysztof! Zobaczcie!

Kolejna rolniczka przyznała przed kamerami, że ma mętlik w głowie. Kamila także dała panom zadanie, a konkretnie jej kandydaci musieli stworzyć las w słoiku. Chociaż 27-latka miała wiele wątpliwości, na swoje gospodarstwo zaprosiła Adama, Tomasza i Janka.

Zobacz także: Kim jest Kamila z Rolnik szuka żony?

Stanisław ze swoimi pięcioma kandydatkami spędził czas na malowaniu modeli samolotów. Rolnik przed kamerami stwierdził, że na razie jego serce nie zabiło mocniej do żadnej z pań. Wybredny dotychczas mężczyzna postanowił bliżej poznać Olę, Teresę oraz Roksanę, które zaprosił do swojego domu.

Kamil swoje kandydatki postanowił bliżej postać zadając im szereg pytań dotyczących rolnictwa oraz chęci do wykonywania licznych prac domowych. Rolnik ostatecznie zaprosić do siebie Asię, Justynę oraz Izabelę M.

Krzysztof jako jedyny postanowił sprawdzić swoje kandydatki za pośrednictwem ich umiejętności kulinarnych. Panie musiały przygotować pierogi. Mimo iż rolnik stwierdził, że wszystkie dania były dobre, ostatecznie do kolejnego etapu z obecnych pań zaprosił Kasię i Bogusię, a także Svetlanę, która nie mogła być w tym czasie na planie.

Oglądacie ostatni odcinek Rolnik szuka żony? Co sądzicie o wyborach uczestników?

Stanisław z Rolnik szuka żony
Kogo wybrał Stanisław z Rolnik szuka żony?

źródło: Instagram Rolnik szuka żony

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry