“Rolnik szuka żony”: Uczestnicy są już po ślubie? Zaskakujące wyznanie rolniczki

12 czerwca 2024
Przez: : W.M.

Anna i Jakub poznali się w 10 edycji reality-show “Rolnik szuka żony”. W połowie maja zakochani pochwalili się narodzinami synka. Teraz Ania zamieściła post, w którym pochwaliła się faktem, że ma męża! Uczestnicy “Rolnik szuka żony” wzięli ślub?

“Rolnik szuka żony” to popularne reality-show emitowane przez Telewizję Polską, które przyciąga przed telewizory miliony Polaków. Program, który swój początek miał wiele lat temu, pozwala rolnikom i rolniczkom szukać miłości w dość niekonwencjonalny sposób. Mimo że widzowie mieli już okazję śledzić aż 10 sezonów, każda nowa edycja wzbudza duże emocje. W marcu na antenę trafił zerowy odcinek 11. edycji, w którym przedstawiono kolejnych bohaterów gotowych na miłosne przygody. W pierwszym odcinku poznaliśmy sylwetki trzech rolniczek i pięciu rolników, a osoby, które otrzymają najwięcej listów od zainteresowanych kandydatów, będziemy mogli obserwować tej jesieni w najnowszych odcinkach programu. Historie z programu są różne. Niektóre pary, mimo początkowego zainteresowania, rozstają się, inne zaś, jak Ania i Kuba z dziesiątego sezonu, udowadniają, że udział w programie może zakończyć się szczęśliwie.

Ania i Kuba to para, która swoje szczęście zawdzięcza programowi. Ich relacja z czasem stawała się coraz mocniejsza, co zaowocowało zaręczynami ogłoszonymi w trakcie świątecznego odcinka. Ich związek był śledzony z dużym zainteresowaniem przez widzów, którzy kibicowali im.
Kilka miesięcy temu para ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a radosne oczekiwanie zakończyło się narodzinami synka Dariusza, który przyszedł na świat w połowie maja. To pierwsze dziecko Ani, podczas gdy Kuba ma już troje dzieci z poprzedniego związku. Na oficjalnym profilu programu pojawiło się zdjęcie maleństwa.

“Przedstawiamy Wam Dariusza ❤️
Synka @aniaderbiszewska i @jakub_manikowski z 10. edycji!
Gratulujemy z całego serca i życzymy duuuużo zdrówka! ❤️“
– napisano na profilu Rolnik szuka żony

Ania i Kuba z “Rolnik szuka żony” wzięli ślub?

Od kiedy Ania została mamą, stara się na bieżąco dzielić ze swoimi obserwatorami urokami macierzyństwa. Ostatnio była uczestniczka “Rolnik szuka żony” zamieściła na swoim profilu post, w którym nawała Kubę swoim “mężem”, co sprawiło, że jej obserwatorzy momentalnie pomyśleli, że para jest już po ślubie.

“Prezent od męża na wieczór. Zawsze mnie czymś zaskoczy” – napisała


W związku z licznymi zapytaniami, Ania zdecydowała się zweryfikować zamieszanie i przyznała, że ślubu jeszcze nie było, a gdy zdecydują się na ten krok, poinformują o tym.

“Jeżeli chodzi o tego “męża”, słuchajcie, my tak z Kubą do siebie mówimy po prostu, czasami “mój mąż”, “moja żona”. Jeszcze ślubu nie było. Jeżeli będzie takowy, zapewniam, że was o tym powiadomimy” – wyjaśniła Ania

Ania i Kuba z “Rolnik szuka żony”. fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej