„Rolnik szuka żony”: Uczestniczka reality-show urodziła. Pojawiły się komplikacje

25 kwietnia 2023
Przez: : W.M.

Program Rolnik szuka żony okazał się szczęśliwy dla wielu uczestników, którzy przed kamerami odnaleźli miłości. Roksana była bohaterką 8 edycji reality-show, jednak prawdziwe uczucie czekało na nią po zakończeniu przygody z programem. Teraz była uczestniczka Rolnik szuka żony urodziła. Jak zdradziła świeżo upieczona mama, podczas porodu pojawiły się komplikacje.

Już jesienią na antenę TVP1 trafić ma najnowszy sezon reality-show Rolnik szuka żony. W programie poznamy bliżej 5 bohaterów, którzy wcześniej nie mieli szczęścia w miłości i postanowili to zmienić. Czy odnajdą w programie swoje drugie połówki? Przekonamy się z czasem.

Fani nie mogą doczekać się emisji 10 edycji Rolnik szuka żony, ale z pewnością pamiętają także większość byłych uczestników programu. Sporo emocji wzbudziła 8 edycja programu, której jednym z bohaterów był Stanisław. Rolnik od początku nie okazywał większego zainteresowania swoimi kandydatkami i ostatecznie przekazał im, że ich relacje pozostaną wyłącznie na stopie koleżeńskiej. Jedną z zaproszonych na gospodarstwo rolnika dziewczyn była Roksana. Chociaż ona sama okazywała zainteresowanie Stanisławem, mężczyzną nie dał sobie szansy na bliższe poznanie sympatycznej kandydatki.

Roksana z Rolnik szuka żony urodziła

Mimo iż Roksana nie odnalazła szczęśliwa u boku Stanisława z Rolnik szuka żony, krótko po zakończeniu eksmisji odcinków 8 edycji programu, okazało się, że kandydatka rolnika jest już zakochana w innym mężczyźnie. Niedługo później para pochwaliła się, że spodziewają się dziecka.

Roksana z Rolnik szuka żony aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, a także kanał na You Tube.

To właśnie na kanale YT była uczestniczka pochwaliła się, że niedawno została mamą. Roksana w trwającym kilka minut nagraniu opowiedziała o trudnych momentach, jakich doświadczyła.

„Jesteśmy już prawdziwymi rodzicami. Wiele się wydarzyło i każdego dnia byliśmy wystawiani na różne próby. Długi pobyt w szpitalu, łzy bezsilności, jak i radości, ciągła niewiadoma, oczekiwanie na decyzję, 20 minut najdłuższe w moim życiu… Jestem wdzięczna” – wyznała

Synek Roksany z Rolnik szuka żony otrzymał na imię Oliwier. Chłopiec przyszedł na świat przed planowanym terminem porodu. Młoda mama przyznała, że gdy pojechała na rutynową kontrolę do szpitala, lekarze podjęli decyzję o nagłym cesarskim cięciu.

Chociaż operacja zakończyłam się szczęśliwie i zarówno Roksana, jak i jej synek są zdrowi, byłą uczestniczkę Rolnik szuka żony i jej partnera ostatnie wydarzeń kosztowały sporo stresu.

Gratulujemy!

źródło: YT/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej