“Rolnik szuka żony”: Wiemy, co łączy Kamilę i Stanisława! Elżbieta wszystko zdradziła…

20 lutego 2023
Przez: : M.J

Kamila Boś została okrzyknięta najpiękniejszą rolniczką programu stacji TVP. Choć nie znalazła miłości w programie, to od dłuższego już czasu widzowie snują domysły, iż jej serce zabiło mocniej do Stanisława, który wziął udział w tej samej edycji Rolnik szuka żony. Co tak naprawdę łączy Kamilę i Stanisława? Elżbieta Czabator w końcu wszystko zdradziła.

Kamila i Stanisław w Rolnik szuka żony

Kamila Boś i Stanisław Pytlarz byli uczestnikami 8. edycji programu Rolnik szuka żony. Obydwoje liczyli na to, że produkcja Telewizji Polskiej pozwoli im znaleźć miłość, jednak jak już wiemy, tak się nie stało.

Widzowie, którzy śledzili 8. edycję programu niejednokrotnie podkreślali, że zarówno Kamila, jak i Stanisław mają zbyt wygórowane wymagania. Choć w programie nie znaleźli swoich drugich połówek, to niedługo później fani Rolnika zaczęli snuć domysły, że tę dwójkę bohaterów łączy coś więcej. Niejednokrotnie na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiały się wspólne fotki. Tym razem Kamila i Staś spędzili razem 30. urodziny pięknej rolniczki.

Nie da się ukryć, że ich wspólne zdjęcia nie uciszyły pojawiających się w mediach od dłuższego czasu plotek. Wszelkie spekulacje postanowiła rozwiać Elżbieta Czabator, również uczestniczka 8. edycji Rolnik szuka żony. Tym samym już wiadomo, co tak naprawdę łączy Kamilę i Stanisława.

Elżbieta o relacji Kamili i Stanisława

W miniony weekend Kamila Boś świętowała swoje 30.urodziny. Nie da się ukryć, że impreza została zorganizowana z rozmachem i nie mogło na niej zabraknąć uczestników 8. edycji Rolnik szuka żony. Ela i Stanisław towarzyszyli Kamili w dniu jej święta, a także chętnie publikowali wspólne zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Jedna z internautek postanowiła wprost zapytać o status relacji Kamili i Stanisława.

“Mam pytanie Pani Elu, czy Pani Kamila z Panem Stanisławem są parą?”

Ela zdecydowała się rozwiać wszelkie wątpliwości i jak podkreśliła, owszem Kamila i Stanisław są parą, ale przyjaciół.

“tak ale para przyjaciół ❤️”

Wiemy, co łączy Kamilę i Stanisława / fot. Instagram

Nie da się ukryć, że wielu widzów może być zawiedzionych, gdyż w mediach od dłuższego czasu krążyły pogłoski na temat tej dwójki. Słychać wciąż głosy, że Kamila i Staś tworzyliby piękną parę jednak, jak widzimy są przyjaciółmi. Choć program nie pomógł im w znalezieniu miłości to pozwolił na nawiązanie przyjaźni, które trwają do tej pory.

Zaskoczeni?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej