Połącz się z nami

Roxie Węgiel i Daniel rozstali się! Chłopak zdradził powód! Zobaczcie filmik!

Z życia gwiazd

Roxie Węgiel i Daniel rozstali się! Chłopak zdradził powód! Zobaczcie filmik!


Niestety, krótki związek Roksany Węgiel właśnie się zakończył. Były chłopak artystki, w rozmowie z dziennikarzem, ujawnił przyczynę rozstania. To ogromne zaskoczenie dla fanów piosenkarki, która jeszcze niedawno chwaliła się wspaniałym ukochanym!

Roksana Węgiel, mimo młodego wieku, stworzyła związek z białoruskim piosenkarzem Danielem Jastremskim. Młodzi artyści poznali się jeszcze przed konkursem Eurowizji 2018, jednak parą zostali tuż po festiwalu. Młodzi artyści początkowo tylko się przyjaźnili, jednak ta znajomość przerodziła się w coś poważniejszego. Jeszcze całkiem niedawno piosenkarka z entuzjazmem opowiadała o swoim chłopaku:

„Daniel mieszka na Białorusi. I to właśnie on sprawił, że w końcu zrozumiałam, co to znaczy mieć motyle w brzuchu. Spotykamy się w Polsce, w Warszawie. Daniel często do mnie przyjeżdża, bo cały czas jestem w rozjazdach. Nie jest łatwo, ale nawet gdybyśmy mieszkali blisko siebie, spotykalibyśmy się z taką samą częstotliwością”– wyznała Roxie w „Vivie!”.

Teraz do mediów trafiły zaskakujące informacje o rozstaniu tych dwojga. O całej sprawie poinformował jeden z youtuberów z kanału „Tylko Muzyka” , z którym skontaktował się Daniel. Chłopak opowiedział mu, że jego związek z Roksaną należy już do przeszłości:

„Daniel pisał mi, że rozstali się z powodu kariery Roksany, ponieważ Roxie nie ma czasu na związek. Daniel mieszkał na Białorusi i te spotkania były utrudnione, choć teraz przeprowadza się do Warszawy. Ta informacja potwierdzona u samego źródła, u Daniela”– wyjawił youtuber w filmiku.

„Zostaniemy przyjaciółmi (…) Rozstaliśmy się z powodu braku czasu. Roxy nie ma czasu na związek, bo on by jej przeszkadzał, dlatego podjęliśmy taką decyzję o rozstaniu” – napisał Daniel do dziennikarza.

W związku z medialnym szumem, głos postanowiła zabrać Roksana Węgiel:

„Oglądałam właśnie filmik, mam taki spam, że nie jestem w stanie na wszystko odpisać”– napisał do youtubera Roxie.

Czekamy zatem na konkretniejszy komentarz wokalistki. Zapewne niedługo oficjalnie poinformuje swoich fanów o rozstaniu z Danielem.

1 komentarz

1 komentarz

  1. Ziutek

    25 lipca 2019 w 06:03

    Znany chłopak z innego kraju był swoistą egzotyką i dodawał jej fejmu gdy była nikim, potem uznała, że byłby dla niej ciężarem, bo teraz to ona jest rozchwytywana i może mieć takich Jastrzębskich na pęczki więc ciach i koniec.
    To jeszcze dziecko ale widać, że myśli poważnie o karierze w showbiznesie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry