Roxie Węgiel zerwała kontrakt z wytwórnią? Jej kariera stoi pod znakiem zapytania!?

2 grudnia 2020
Przez: : J.J

W sieci można trafić na niepokojące wiadomości dotyczące kariery Roksany Węgiel i zerwania przez nią kontraktu z wytwórnią muzyczną. Zobaczcie, więcej informacji na ten temat! Roxie Węgiel zerwała kontrakt z wytwórnią?

View this post on Instagram

A post shared by ROXIE ⚡️ (@roxie_wegiel)

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych młodych artystek w naszym kraju. Roxie szturmem weszła do świat show-biznesu kiedy wystąpiła podczas Konkursu Piosenki Eurowizji Junior w 2018 roku. Wykonując swój przebój “Anyone I want to be” wygrała nagrodę główną, a tym samym zapewniła Polsce możliwość zorganizowania konkursu w roku następnym.

Po wygranej kariera Roxie nabrała tempa. Młoda i utalentowana wokalistka rozpoczęła koncertowanie po całej Polsce oraz wydała kolejne single, które szybko okazały się nie lada hitami.

Roxie Węgiel zerwała kontrakt z wytwórnią?

Parę dni temu w sieci pojawiły się niepokojące wiadomości z życia Roxie. Okazało się wówczas, że Roksana zerwała kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska. Jak donosił “Pudelek”:

“Kontrakty przygotowywane przez duże wytwórnie nigdy nie były bardzo korzystne dla artystów. Nie jest łatwo taką umowę podważyć, a o zerwaniu nie ma mowy. Jednak opiekuni artystki znaleźli sposób. Miało być to możliwe dzięki wielu nadgodzinom, które młoda artystka spędziła na planach sesji i teledysków. Mocno przekraczały one dopuszczalne normy. Najprawdopodobniej rodzice Roxie powiedzieli dość”.

Wytwórnia odniosła się do tych informacji, zaprzeczając im. W oficjalnym oświadczeniu, które ukazało się w portalu “Plejada” podano:

“Umowa pomiędzy Roksaną Węgiel a Universal Music Polska pozostaje w mocy, a zgodnie z jej zapisami, szczegóły dotyczące współpracy objęte są klauzulą poufności. Prawdą jest, że obecnie toczą się rozmowy na temat podejścia obydwu stron do realizacji dalszych działań. Wierzymy, że wkrótce wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązania zarówno dla Roksany, jak i jej kariery muzycznej”

Roxie Węgiel zerwała kontrakt z wytwórnią?

Głos w tej sprawie zabrał również manager Roksany. Jego wypowiedź jednak niczego nie tłumaczy:

“W związku z tym, że mamy podpisane umowy lojalnościowe, nie jestem upoważniony do opowiadania o planach Roksany. Wszelkie zapytania proszę kierować do wytwórni Universal bądź Magic Records, oni mają większą wiedzę w temacie. My nie możemy się wypowiadać “

Do tej chwili Roksana nie zabrała głosu w tej sprawie. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dalsze losy tej sprawy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej