Połącz się z nami

Róża Gumienna: [kim jest?, wiek, walki, kariera, Polsat Boxing Night, Instagram]

Opisy gwiazd

Róża Gumienna: [kim jest?, wiek, walki, kariera, Polsat Boxing Night, Instagram]

Róża Gumienna to jedna z pań, która pojawi się w ringu najbliższej gali Polsat Boxing Night. Niewątpliwie, wielu fanów boksu zastanawia się, co wiadomo na temat jej kariery, ale także życia prywatnego. Jeśli wy również zaliczacie się do tego grona, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Róża Gumienna: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci możemy dowiedzieć się, że sportsmenka urodziła się 6 sierpnia 1989 roku. Z związku z tym, w tym roku obchodziła swoje 31. urodziny. Jest zawodniczką sportów walki, kick-boxerką, ale także swoich sił próbuje w MMA. Co ciekawe, razem z siostrą Malwiną prowadzi wspólny profil na Instagramie, gdzie promują zdrowy styl życia, odpowiednie odżywianie oraz podróże.

Róża Gumienna: kim jest?

W latach 2011-2018 była reprezentantką Polskiej Kadry Narodowej w Kick-boxingu. Okazuje się, że nie skupia się jedynie na boksie. Mianowicie, jest również autorką artykułów do czasopisma ,,Perfect Body’’. Oprócz tego, uzyskała tytuł doktora na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie także pracuje. Gumienna specjalizuje się w teorii treningu sportowego. Kobieta prowadzi także zajęcia z samoobrony kobiet oraz prowadzi wykłady dla innych instruktorów samoobrony.

Róża Gumienna: walki

Zawodniczka ma na swoim koncie sukcesy nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Aktualnie jest związana z klubem Puncher Wrocław. Na 12 zawodowych walk rywalkę pokonała aż 10 razy. W przeszłości zdobyła tytuł Fight Exclusive Night oraz  DSF Kickboxing Challenge.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez enna (@roza_gumienna)

Róża Gumienna: Polsat Boxing Night

Podczas gali Polsat Boxing Night zmierzy się w ringu z Ewą Piątkowską. Ich i pozostałe walki odbędą się już niebawem, a mianowicie 5 grudnia. Według organizatorów, widzów czekają naprawdę ogromne emocje i starcia czołowych pięściarzy w Polsce.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez nna (@roza_gumienna)

Róża Gumienna: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @roza_gumienna. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 7 tysięcy użytkowników tego serwisu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Róna (@roza_gumienna)

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry