Połącz się z nami

Rozalia Mancewicz: [wiek, mąż, Miss, dziecko, Instagram]

Opisy gwiazd

Rozalia Mancewicz: [wiek, mąż, Miss, dziecko, Instagram]

Rozalia Mancewicz bezsprzecznie należy do grona najpiękniejszych kobiet w Polsce. Wydaje się, że zrezygnowała z szansy na wielką karierę na rzecz rodziny i rodzinnego biznesu. Mimo to, wygląda, na bardzo szczęśliwą kobietę, która realizuje swoje plany. Jesteście ciekawi, co o niej wiadomo?

Rozalia Mancewicz: wiek

Co ciekawe, Mancewicz urodziła się w Australii w Melbourne. Na świat przyszła 27 czerwca 1987 roku, a więc ma 32 lata. Ze względu na to, że mieszkają tam jej rodzice oraz dziadkowie, spędziła tam dzieciństwo, jednak, kiedy dorosła, razem z rodzeństwem postanowiła na stałe zamieszkać w Polsce. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie w Białymstoku, gdzie mieszka. Razem z siostrami zajmuje się prowadzeniem rodzinnej agroturystyki.

Rozalia Mancewicz: miss

Na swoim koncie ma udział w kilku konkursach piękności. Pierwszym z nich były wybory najpiękniejszej nastolatki, który w 2004 roku udało jej się wygrać. Następnie wzięła udział w Miss Polonia. Koronę najpiękniejszej Polki zdobyła w 2010 roku. Oprócz tego, reprezentowała Polskę w międzynarodowych wyborach miss. Podczas przygody z konkursami piękności zaprzyjaźniła się z Pauliną Krupińską, a ich relacje są bliski do chwili obecnej.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@rozamance)

Rozalia Mancewicz: mąż

Jej mężem jest Marcin Jaworski. Z wykształcenia jest inżynierem, lecz obecnie razem z żoną i jej rodziną prowadzi biznes agroturystyczny. Para pobrała się w 2014 roku, a co ciekawe, byli ze sobą dopiero od roku. Jednakże, do chwili obecnej wiodą szczęśliwe życie. Ich przyjęcie weselne miało miejsce w Majątku Howieny, który należy do sióstr Mancewicz. Trzeba przyznać, że wszystko było dopięte na ostatni guzik, a para młoda wypadła spektakularnie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@rozamance)

Rozalia Mancewicz: dziecko

Z mężem doczekali się pierwszego dziecka dwa lata po ślubie, w kwietniu 2016 roku. Rodzice wybrali dla chłopczyka imię Henryk. Kobieta chętnie zamieszcza ich wspólne zdjęcia na swoich profilach w media społecznościowych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez (@rozamance)

Rozalia Mancewicz: Instagram

Miss Polonia 2010 prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @rozamance. Jej aktywność śledzi już ponad 43 tysiące użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez  (@rozamance)

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry