“Rozenek cudnie chudnie”: Zobaczcie, jak prezentuje się w finałowej kreacji! Figura marzenie!

16 grudnia 2020
Przez: : J.J

Jak powszechnie wiadomo, Małgorzata od kilku miesięcy pracuje na planie „Rozenek cudnie chudnie”, w którym pokazuje swoją utratę wagi i walkę o figurę sprzed ciąży. Dziś zaprezentowała swoim fanom ujęcie wykonane podczas ostatniego dnia zdjęć. “Rozenek cudnie chudnie”: Zobaczcie, jak prezentuje się w finałowej kreacji!

Małgorzata Rozenek-Majdan to mama trójki dzieci – Stanisława i Tadeusza (z wcześniejszego małżeństwa) oraz Henryka, który jest owocem miłości jej oraz Radosława Majdana. Sławni rodzice musieli zmienić priorytety i zająć się opieką nad niemowlakiem. Choć ich życie nabrało dodatkowego tempa, bezsprzecznie synek Majdanów wniósł do ich rodziny ogrom szczęścia. Co potwierdzają liczne zdjęcia i nagrania w ich mediach społecznościowych.

Pomimo natłoku obowiązków zarówno Radosław, jak i Małgosia nie zapominają o swoim życiu zawodowym. Rozenek będąc w ciąży wydała nawet poradnik, który świetnie przyda się każdej, świeżo upieczonej mamie. Nic w tym dziwnego. Małgosia od lat będąc jedną z najbardziej pożądanych osobowości telewizyjnych świetnie wykorzystuje swoją popularność i niejednokrotnie udowodniła, że wie, na czym może zarobić niemałe pieniądze.

Każdy, kto śledzi profil Instagramowy Rozenek doskonale wie, że szybko po porodzie zaczęła walczyć o powrót do formy. Małgosia chętnie dzieli się ze swoimi fanami, tym co robi, by zrzucić pociążowe kilogramy. Jak wiadomo, poczynania Rozenek będziemy mogli obserwować również w telewizji.

“Rozenek cudnie chudnie” Zobaczcie, jak prezentuje się w finałowej kreacji!

„Rozenek cudnie chudnie” to program, który pokaże drogę Małgorzaty, którą musiała przejść od porodu do idealnej figury. Jak podaje „Super Express”, oferta wystąpienia w takim programie została złożona Małgorzacie jeszcze przed porodem. Oprócz różnego rodzaju ćwiczeń i aktywności fizycznej, będziemy mogli poznać porady dotyczące zdrowej i zbilansowanej diety. Jak wiadomo, jest ona równie ważna, co aktywność po porodzie.

Zdjęcia do programu ruszyły jesienią, a Małgosia co pewien czas podsycała naszą ciekawość, dodając liczne ujęcia. Program zobaczymy już w wiosennej ramówce stacji TVN. Dziś natomiast podzieliła się ostatnim ujęciem z planu zdjęciowego, co oznacza, że zdjęcia właśnie się zakończyły.

„Dzień dobry 😁 ślę Wam dobrą energię z planu finałowego odcinka „Rozenek cudnie chudnie” 😁 coś tam, ta Rozenek schudła 😉 nie jest idealnie, ale to lepiej, będzie nad czym pracować w nowym roku 🤪💪. Kochani, życie nas nie rozpieszcza, więc rozpieśćmy się sami💁‍♀️ mój sposób to masaż i postanowiłam dziś wieczorem, po tym jak Henryk Jan #dzidziuśmajdana pójdzie spać, taki sobie zafundować💁‍♀️ a Wasze sposoby? Może się czymś zainspiruje. 😁 miłego dnia Pączuszki 😘 i cały czas sobie powtarzajcie (ja tak robię) jeszcze będzie normalnie, jeszcze będzie spokojniej😇 całusy 😘 #mirrorcheck

Zobaczcie, jak prezentuje się w finałowej kreacji!

Małgosia pozuje w błękitnej, luźnej kreacji. Jak możemy się domyślać to właśnie ona odsłoni „nowe” ciało Małgosi, które będzie efektem jej kilkumiesięcznej walki. Warto również zwrócić uwagę na samą kreację. Tunika pochodzi z firmy „Wild Mascot”, a jej model to „GABBIANO Tunica in lino – azzurro”. Kreacja ta, wykonana jest ze 100 % delikatnego lnu. Efektowna aplikacja wykonana jest z kryształów Swarovskiego. Ma ona rozszerzane mocno rękawy i pasek, który przeplata się w talii. Jej cena wynosi 400 euro, co daje ponad 1770 złotych! Choć na dodanym zdjęciu zasłania ona większość ciała i tak widzimy, że Małgosia Rozenek-Majdan wykonała kawał ciężkie pracy. Śmiało może pochwalić się świetną figurą!

Czekacie na program „Rozenek cudnie chudnie”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz