Połącz się z nami

Rozenek-Majdan i jej noworoczne postanowienia!

Z życia gwiazd

Rozenek-Majdan i jej noworoczne postanowienia!

Rozenek-Majdan i jej noworoczne postanowienia! Małgorzata Rozenek-Majdan z niecierpliwością czeka na swoje upragnione i długo wyczekiwane dziecko. Czy to z nim związała wszystkie noworoczne postanowienia? Przekonajcie się!

Rozenek-Majdan i jej noworoczne postanowienia!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spełnili swoje największe marzenie. W tym roku zostaną szczęśliwymi rodzicami. Aby do tego doszło pokonali długą i bardzo ciężką drogę. Ten czas, pełen oczekiwania i wielkiej niewiadomej jeszcze bardziej połączył małżeństwo. Jak powszechnie wiadomo, by wydać na świat potomstwo para musiała skorzystać z metody in-vitro. Małgorzata jest prawdziwą specjalistką w tym temacie, bowiem jest to już trzecia ciąża, do której doszło dzięki skorzystaniu z tej metody leczenia. Celebrytka wydała nawet książkę poświęcając uwagę tematowi leczenia niepłodności „In-vitro. Rozmowy Intymne”.

Życie Majdanów od tej radosnej nowiny nabrało dodatkowego tempa. Małgorzata i Radosław oprócz karier zawodowych, poświęcają się również wychowywaniu dzieci Małgorzaty z pierwszego małżeństwa. I choć życie ich toczy się naprawdę bardzo intensywnie przyszły rok będzie jeszcze bardziej aktywny dla świeżo upieczonych rodziców!

Rozenek-Majdan i jej noworoczne postanowienia!

Małgorzata jak większość celebrytów postanowiła wyznać na forum swoje noworoczne postanowienia. Idąc za przykładem męża Radosława – o którego postanowieniach pisaliśmy TUTAJ, oraz kolegów i koleżanek z branży postanowiła opublikować szczery post, w którym zdradza jakie plany ma na rok 2020! Wyznaniu towarzyszy zdjęcie zamyślonej Perfekcyjnej Pani Domu. Małgorzata opis rozpoczęła od podsumowania leniwego weekendu oraz od stwierdzenia, że od wtorku wraca z naładowanymi bateriami do pracy:

„Dzień dobry 💕 to będzie cudowna niedziela. Szczególnie, że jutro wolny poniedzialek👻 a od wtorku powrót do rzeczywistości. Tyle spraw do ogarnięcia, nowe projekty. Dobrze, że baterie naładowane na maksa 💪”

Następnie przyznała, ze choć nigdy nie robi postanowień noworocznych świetnie sprawdza się u niej mapa celów. Małgorzata dodała, że ten rok będzie szczególnie wyjątkowy ze względu na kolejnego członka rodziny, któremu (jak i reszcie rodziny) postanawia poświęcić drugą połowę roku!

„nigdy nie robię postanowień noworocznych, ale zawsze w styczniu tworzę mapę celów. Ostatnia wypełniła się już w maju😜 a była ambitna 😁 ten rok będzie szczególny, bo chcę w jego drugiej połowie szczególnie skupić się na rodzinie🤱 a Wy jakie macie cele na 2020? 🧚‍♀️Praca? Rodzina? Podróże? Samokształcenie? Piszcie😘 „

Życzymy Małgorzacie dużo siły w nadchodzącym Nowym Roku!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry