Połącz się z nami

Rozenek- Majdan NIE POPROWADZI nowej edycji „AZJI EXPRESS”! Mamy POTWIERDZONE informacje!

News

Rozenek- Majdan NIE POPROWADZI nowej edycji „AZJI EXPRESS”! Mamy POTWIERDZONE informacje!

Małgorzata Rozenek – Majdan w pierwszej edycji skradła serca fanów „Azji Express”. Dlaczego zatem, jak przypuszczaliśmy, nie przejmie roli prowadzącej koleżanki po fachu Agnieszki Woźniak – Starak?
Przekonajcie się! Mamy potwierdzone informacje!

Program TVN „Azja Express” zyskał sobie masę fanów już po pierwszych odcinkach show, które rozpoczęły się ponad trzy lata temu!
Idea programu oparta jest na holendersko-belgijskim formacie PEKING EXPRESS.Poprzednie edycje przyzwyczaiły nas do tego, że już w wakacje wiedzieliśmy kto wystąpi w programie.
Obecnie nie posiadamy informacji kto będzie ścigał się po upalnej Azji, ani kto poprowadzi wyczekiwane show!

Potwierdzona jest informacja, że w roli prowadzącej nie zobaczymy AGNIESZKI WOŹNIAK – STARAK, która sama zrezygnowała z tej funkcji.
Media oraz internauci od razu zaczęli spekulację na temat nowej prowadzącej, my również przypuszczaliśmy (przeczytacie o tym TUTAJ), że będzie nią MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN. Kandydatura gwiazdy wydaje się nie mieć sobie równych.

Fani Małgosi niestety zostaną niepocieszeni, ponieważ GWIAZDA NIE MOŻE SIĘ ZGODZIĆ NA TĄ WSPANIAŁĄ PRZYGODĘ! Dlaczego? Powód jest bardzo prosty i w zupełności tłumaczy decyzję kobiety – bowiem perfekcyjna pani domu, jak pisaliśmy ostatnio (przeczytać o tym możecie TUTAJ) stara się o dziecko.
Jak podaje „party” udało im się dotrzeć do informacji, z których wynika, że lekarz zabronił Małgorzacie podróżować do egzotycznych krajów, a takim właśnie jest Azja.
Para stara się o dziecko i korzysta z metody in-vitro, co niestety wiąże się z pewnymi restrykcjami.

Kto zatem zostanie nową prowadzącą? „Party” dotarła do informacji, że w tej roli możemy spodziewać się DARII ŁADOCHY znanej blogerki i zwyciężczyni jednej z edycji „Agenta”.
Sprawa jednak nadal pozostaje niewyjaśniona, ponieważ Daria przebywa poza granicami kraju. Jej menadżerka dała komentarz w tej sprawie:

„Daria aktualnie przebywa na wakacjach w Azji. Na tę chwilę nie możemy potwierdzić udziału Darii w programie. Jeśli coś się zmieni na sto procent was poinformuję.”

Jak myślicie, która z kobiet byłaby lepszą kandydatką do roli prowadzącej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry