Połącz się z nami

Rozenek-Majdan oburzona działaniami władzy! Dodała mocny wpis!

News

Rozenek-Majdan oburzona działaniami władzy! Dodała mocny wpis!

W dobie panującego na całym świecie koronawirusa nasz rząd próbuje za wszelką cenę przeprowadzić majowe wybory. Dzisiaj w nocy zmienili kodeks wyborczy tak, aby pomimo wszelkich przeciwności mogły się one odbyć. Głos w tej sprawie zabrała Małgorzata Rozenek-Majdan, a w swoim wpisie dała upust emocjom! Zobaczcie! Małgorzata Rozenek-Majdan oburzona działaniami władzy!

Koronawirus zmienił życie ludzi na całym świecie. Wszyscy nawołują do pozostania w swoich domach w celu zahamowania pandemii koronawirusa. Wielu Polaków przygląda się teraz również działaniom naszego rządu w tej kryzysowej sytuacji. Jednak dzisiaj po nocnej zmianie kodeksu wyborczego przez Jarosława Kaczyńskiego i jego partię, w mediach wybuchła wojna. Przypomnijmy, że w nocy z piątku na sobotę klub PiS zadecydował, że podczas majowych wyborów, które ich zdaniem wręcz muszą się odbyć, osoby na obowiązkowej kwarantannie i ci, którzy skończyli 60 rok życia, będą mogli głosować korespondencyjnie.

Głos w tej sprawie postanowiła zabrać również Małgorzata Rozenek-Majdan, która w swoim wpisie na Instagramie jasno się wyraziła, co sądzi na ten temat! Zobaczcie!

View this post on Instagram

Orange is new Black 🧡

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Małgorzata Rozenek-Majdan oburzona działaniami władzy!

Rozenek na swoim Instagramie dała upust emocjom i już na wstępie zaznaczyła, że te wybory mogą być śmiało podpisane hasłem „Zróbmy więc wybory, jakich nie przeżył nikt..”. Jak również dodała, majowe wybory nie mogą się odbyć, bo tu nie chodzi już o władzę, ale o życie i zdrowie setek ludzi:

„Zróbmy więc wybory, jakich nie przeżył nikt…🎶🎵🎶 parafrazując Oddział Zamknięty 😁 czy o to chodzi @pisorgpl?! Te wybory nie powinny, nie mogą się odbyć. Czy to będzie pierwszy raz od uzyskania przeze mnie praw wyborczych, kiedy nie pójdę na wybory? Ilu będzie takich jak ja? Czy te wybory mają sens? Bez kampanii, w strachu o zdrowie. Z jaką frekwencją? Czy przełożenie ich do jesieni nie byłoby mądrzejszym rozwiązaniem? W co gra władza? Przecież tu chodzi o dużo więcej niż sprawowanie władzy…”

Pod jej postem zaroiło się od komentarzy internautów, którzy w większości przyznają Małgosi rację:

„Ludzie. Jestem młodym pokoleniem! Prawie 24-letnia kobietą. Nie jestem osobą stronniczą, nie idę w zaparte za żadną z partii. To nie czas na szale gdzie zdrowie, życie nas, milionów obywateli jest stawiane na wadze wraz z wyborami. Niech społeczeństwo otworzy oczy!”

„Konstytucja ważniejsza niż ludzkie życie” słowa wiadomo kogo 😞”

„My się boimy, a oni jeszcze dolewają oliwy do ognia!!😡Za wszelką cenę, bo przecież nie można puścić władzy absolutnej jak się ją trzyma wszystkimi możliwymi mackami 🤦🏻‍♂️ po trupach do celu, w przypadku tej władzy to już nie pierwszy raz🤦🏻‍♂️”– wyraził swoje zdanie Qczaj.

A Wy co myślicie na ten temat? Zgadzacie się z Małgosią i internautami?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry